Skocz do zawartości

[Sello 1.30.4] nie działa Alt+R ROZMIAR / 2 x błąd bazy

Polecane posty

1

Zakładka DO PACZEK, tworzenie paczki CTRL+R i wybór ROZMIARU paczkomatu, Alt+R - kursor na nr nadania a nie - jak dotąd - na gabarycie, który można było zmienić strzałkami.

Po Alt+R kursor/zaznaczenie pojawiał/o się w gabarycie a teraz miga na nr paczki (nie wiem, czy wcześniej migał, ale przenosiło się do gab. Proszę o zwrotną korektę.

image.png.4f9d0214585fe1d86eea3e0ba24e084d.png

:-[

 

2

Na dwóch bazach po instalacji 1.30.4 sprawdziłem błędy na bazie (robię to cyklicznie). W obu bazach taki sam objaw:

image.png.d98383235fb0d0d5cf08e16b359b911e.png

i

image.png.b9c7a32507b38d6c253773380ca96438.png

 

Zastanowiło mnie, dlaczego na obu tak samo? Jest się czym niepokoić? Dotąd Sello nie zgłaszało błędów a tu od razu taki sam w 2 oddzielnych bazach...

 

Link to postu
49 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

kursor na nr nadania a nie - jak dotąd - na gabarycie

Potwierdzam, lipa wyszła :| .

Co do uszkodzenia bazy, to rozumiem, że pojawia się to jednokrotnie tylko? Po naprawie już więcej nie występuje? Sprawdzimy to, choć podejrzewam, że może to być zależne od konkretnej konfiguracji dostaw, zwłaszcza InPostu. Jeśli Napraw problem zadziałał to nie ma się czym przejmować.

Link to postu
3 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Potwierdzam, lipa wyszła :| .

Spoko. Czekam na re-poprawkę. :ph34r: Na razie przybyło mi klikania...

 

4 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

pojawia się to jednokrotnie tylko? Po naprawie już więcej nie występuje?

Tylko raz. Obecnie nie ma błędów.

Link to postu

@Bartosz Rosa pilna sprawa - w obu bazach zablokowało mi w PACZKACH pole nr nadania - nic się tam nie da wpisać.

W obu przypadkach chodzi o Pocztę Allegro.

??

To już większy problem...

W Paczkomatach jest OK, można było by ew. wpisać nr ręcznie.

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
  • Zmieszany 1
Link to postu

Pole z numerem nadania nie powinno dać się edytować, gdy jest wybrana dostawa InPostowa (włączona synchronizacja w słowniku dostaw z API ShipX), zaś każda inna dostawa powinna umożliwiać wpisanie tam numeru. Aktualnie działa to odwrotnie. Czyli trzeba na chwilę ustawić InPost w paczce, wpisać numer i przywrócić poprzednią dostawę.

Poprawka już się robi, ale nie damy rady wypuścić jej dzisiaj jako aktualizacji - najwyżej w formie pliku do podmiany.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...