Skocz do zawartości

Sello 1.31 problem z wysyłaniem informacji o przesyłce

Polecane posty

33 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Hmm... Jak to zrobić? Z poziomu DO PACZEK

Tworzysz po prostu kolejną paczkę do transakcji, z poziomu transakcji (dolny grid).

17 minut temu, Tomasz Urbaniak napisał:

Nie ogarniam tego .... klikając na transakcję po lewej "utwórz paczkę" i zaznaczając ptaszka że wysłana transakcja automatycznie robi się jako zakończona i nie można już drugi raz dodać do niej paczki i aby to zrobić trzeba zmienić jej status na "w trakcie realizacji"

No jeśli już paczka jest wysłana to i transakcja jest zakończona. Albo jest w trakcie realizacji i wtedy można robić cokolwiek albo zakończona - trzeba się zdecydować :).

Link to postu
13 minut temu, Tomasz Urbaniak napisał:

klikając na transakcję po lewej "utwórz paczkę"

i w momencie tworzenia paczki usunąć z niej towar ktrego w niej nie będzie a pójdzie on drugą paczką

po utworzeniu paczki transakcja będzie nadal w do paczek
i z niej utworzyć kolejną paczkę Sello doda do niej tylko te produkty które zostały usunięte z poprzedniej paczki

 

w przypadku gdy paczka jest już utworzona usuń z niej produkty których w niej nie ma i zapisz
transakcja wówczas wróci do sekcji do paczek

i z niej utwórz kolejna paczkę

Link to postu

I tak zostaje przy swoim że najprościej byłoby dodać w transakcji np. 2 paczki, 3 paczki i okienko z numerem listu by się dodawało np. kolejne ale nie wiem jak to od strony technicznej by się dało zrobić ..... trudno jakoś będę musiał żyć z tymi błędami przy wysyłaniu numeru listu do Allegro a z większą ilością paczek wprowadzam tylko numer listu jednej paczki bo mam pewność że na Allegro są 2 lub 3 numery listu bo one i tak idą z automatu bezpośrednio z InPost zaraz po opłaceniu paczki.

Link to postu
3 godziny temu, Tomasz Urbaniak napisał:

przydało by się w Sello dodać więcej niż jedno pole do wpisania numeru.

 

33 minuty temu, Tomasz Urbaniak napisał:

Miałem na myśli że w InPost jak robimy 2 paczki do jednego klienta to niestety mamy dwa różne numery listów.

No to o co w zasadzie chodzi, bo się pogubiłem :). Mają być dwa numery do jednej wysyłki czy jeden?

 

Link to postu

Ale na to obecnie nie mamy czasu. Można natomiast dodać nową paczkę i wyjdzie na to samo. Jeśli chodzi o to, aby synchronizacja nie tworzyła nowej paczki w InPoście to można zrobić dodatkową dostawę InPost dostawa bez synchronizacji i ją ustawiać aby stworzyć takie dodatkowe paczki w programie.

 

Link to postu
5 minut temu, Tomasz Urbaniak napisał:

Najprostsza opcja z możliwych to dodać jeszcze 2 okienka "numer nadania" i było by po temacie ;) 

Niekoniecznie, ostatnio miałem 5 paczek paczkomatowych do klienta. To już 5 okienek... A ktoś inny będzie mieć 8 - braknie miejsca. A obecne rozwiązanie działa dla dowolnej liczby paczek, bez ograniczeń...

Link to postu
Przed chwilą, Tomasz Urbaniak napisał:

Tyle że za dużo klikania jest a jak ktoś ma po weekendzie 100 zamówień i więcej to chcę w poniedziałek wypchnąć jak najwięcej, więc każde 5 min. ma znaczenie.

Czy za dużo to już indywidualna ocena. Każdy ma swoje preferencje.
 

3 minuty temu, Tomasz Urbaniak napisał:

nigdy nie używałem integracji z InPost

A mówiąc pół-żartem, to zintegruj się z Paczkomatami a oszczędzisz sporo czasu... Niekoniecznie na klikanie paczek w Sello... ?

Ja odetchnąłem z ulgą jak ta opcja pojawiła się w Sello, chociaż korzystałem z innego programu do paczek, to była (jest) spora zmiana... Czy masz 1 czy 100 paczkomatów to do wydruku etykiet jest kilka klików...

 

 

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...