Skocz do zawartości

Nieprawidłowy adres przy grupowaniu

Polecane posty

Formularze w zasadzie najpierw aktualizują transakcję - można to włączyć w parametrach wysyłanie i odbierania. Po tym, jeśli formularz dotyczy wielu transakcji to nie będzie się zgadzać kwota płatności. Zgrupowanie formularzy powinno wyrównać te kwoty i wpłata będzie równa wartości transakcji.

Tutaj problem jest taki, że w transakcji nadal jest wpisany adres klienta, zaś formularz próbuje ustawić paczkomat - który wymaga aby w polu adresu był adres paczkomatu.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Ok dzięki bartek ogarnąłem to. Grupowanie wg formularzy pomogło.

 

Natomiast żeby nie było za pięknie, mam problem z kolejną rzeczą.

Jak ogarnąć temat gdy kupujący kupuje towar który przekracza ilośc max w paczce i płaci dwa razy za wysyłkę?

Mam teraz sytuację gdzie ktoś kupił 4 szt towaru a mam ustawione max w jednej paczce 2szt i zapłacił 2 razy za wysyłkę.

Sello wszystko widzi jako jedną wpłatę ale gdy tworzę paczki to muszę mieć dwie a nie jedną

Link to postu
3 minuty temu, Jakub Pęcikiewicz napisał:

gdy tworzę paczki to muszę mieć dwie a nie jedną

 

W TRANSAKCJI ustawiam:

image.png.db465e0cdb117f740e15818bc740479b.png

Zatwierdzam OK.

 

Paczkę tworzę przy pomocy skrótu CTRL+R i w otwartym oknie mogę skasować te sztuki, które mają iść do drugiej PACZKI, potem OK. Na liście dalej pozostanie TRANSAKCJA tylko ze zmniejszoną ilością sztuk. Znów CTRL+R i sprawdzasz czy jest OK, jeśli tak to OK i masz drugą paczkę w PACZKACH do tego samego klienta.

Link to postu

Można również wejść w paczkę i zmniejszyć liczbę sztuk np z 1 na 0, zapisać paczkę a następnie wygenerować do transakcji kolejną paczkę. Będzie ona zawierała towary różnicowe.

Trzeba tylko przy pakowaniu zwrócić uwagę na liczbę sztuk w paczce, żeby nie zapakować towaru, który ma liczbę sztuk równą 0.

Link to postu

Dzięki Panowie, robicie robotę.

 

Powiedzcie mi jeszcze tylko co zmienić żeby przy wystawianiu fv w sello do zamówienia, w polu nabywcy widniała też nazwa firmy a nie samo nazwisko?

w formularzach jest ok, kupujący podaje nazwę firmy i nazwisko ale jak wystawiam dokument to automatycznie widnieje tylko samo imię i nazwisko, brak nazwy firmy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...