Skocz do zawartości

Export do .epp nie uwzględnia cen po rabacie tylko bazowe

Polecane posty

Witam,

Jeśli na FS jakiś produkt wystawiony jest z rabatem, to po wyeksportowaniu jej do .epp w pliku uwzględniona jest wyłącznie cena podstawowa, bez informacji o rabacie. W jaki sposób to poprawić by eksportowane były rzeczywiste ceny sprzedaży po rabacie? Poniżej screen z Parametrów komunikacji, nie mam pomysłu co jeszcze można by tam zmienić...

Parametry komunikacji.PNG

Link to postu

Może nie opisałem togo do końca jasno..

Sytuacja wygląda tak:

- Towar kosztuje cennikowo 100 zł netto, wystawiając fakturę "Z ręki" udzielam klientowi rabatu 10% - płaci za towar 90zł netto.

Eksportuję taką fakturę do epp i w pliku nie mam informacji, że został udzielony rabat. Jeśli wczytam epp do zewnętrznego systemu np. wFirmy to tam na fakturze będzie towar w cenie 100 zł netto, a nie rzeczywistej cenie sprzedaży czyli 90zł.

Link to postu
  • 1 rok później...
W dniu 4.03.2020 o 14:00, Tomasz S napisał:

Eksportuję taką fakturę do epp i w pliku nie mam informacji, że został udzielony rabat.

To nieprawda. Tak wygląda pozycja faktury z pliku EPP z Subiekta nexo, w którym sprzedano 1 szt towaru za 1,00 zł z rabatem 10%

obraz.thumb.png.dde4fe377de3ab7a9ce2b7fa514039dd.png

W dniu 4.03.2020 o 14:00, Tomasz S napisał:

Jeśli wczytam epp do zewnętrznego systemu np. wFirmy to tam na fakturze będzie towar w cenie 100 zł netto, a nie rzeczywistej cenie sprzedaży czyli 90zł.

To znaczy że ten zewnętrzny program źle odczytuje plik EPP.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...