Skocz do zawartości

Nie mogę utworzyć paczek

Polecane posty

7 minut temu, Gabriela Kwiatek napisał:

Faktycznie, dla przesyłek pobraniowych mam ponad 19 tysięcy wolnych numerów. Czy jest możliwość rozłożenia tej puli, żeby dla przesyłek pobraniowych zostawić część a resztę przenieść na zwykłe paczki??

Już nie pamiętam, bo od wieków nie używam tych puli. Zobacz jak Ci je przydzielali, czy były oddzielne pule dla pobrań, ale wydaje mi się, że nie. Wtedy można by rozdzielić.

A jak by Ci przydzielili nową pulę, a pobrania zostawić jak jest? Pamiętam, że to szybko u mnie szło zawsze.

Ta sytuacja dotyczy Poczty Polskiej. Nadal można tak nadawać? bez ich nadawcy online?

Link to postu

To była jedna pula, którą wcześniejszy pracownik rozdzielił na zwykle paczki i na pobrania. Rozdzieliłam je teraz znowu i już paczki zostały wysłane - ciężko skontaktować się z naszym opiekunem Poczty.

Tak, chodzi o Pocztę Polską. W jaki sposób można ominąć to wszystko?? 

Jak w grudniu podpisywałam umowę z DHLem to żadnej puli nie musieli nadawać i wszystko śmiga.

Link to postu
6 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

A czy numery nadawcze w Poczcie Polskiej nie mają przypadkiem innych zakresów dla pobrań?

Przesyłki Biznesowe mają swoją pulę pobrań, a przesyłki polecone swoją. Dla poczty nie ma to znaczenia czy pobranie czy nie. Biznes to biznes.

 

10 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Ta sytuacja dotyczy Poczty Polskiej. Nadal można tak nadawać? bez ich nadawcy online?

Tak, cały czas można tak nadawać. Wystarczy wyexportować paczki do pliku xml, a następnie wczytać do EN aby wydrukować etykiety.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...