Skocz do zawartości

Dokumenty+ - nowa usługa dla firm


Polecane posty

Szanowni Państwo!

Mam ogromną przyjemność poinformować Państwa, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcielibyśmy przedstawić pierwszą odsłonę nowej usługi firmy InsERT - Dokumenty+ dla przedsiębiorstw pracujących na linii InsERT nexo. W tym momencie jest to usługa „bliźniacza” do usługi Dokumenty znanej z Portalu Biura. Usługa ta umożliwia przekazywanie przez pracowników i współpracowników firmy dokumentów do księgowości przedsiębiorstwa (szerzej o usłudze poniżej). Jest to dopiero początek drogi, gdyż jednocześnie pracujemy nad rozwojem usługi oraz jak najszybszym udostępnieniem jej dla firm pracujących na linii InsERT GT.

Dzięki usłudze Dokumenty+ dział księgowości przedsiębiorstwa będzie mógł automatycznie otrzymywać przekazane za pomocą aplikacji dokumenty od pracowników. Pracownik ma możliwość wysłania zdjęć dokumentów (np. zrobionych przy użyciu smartfona) lub dokumentów w formacie plików pdf, korzystając z przeglądarki na komputerze lub prosto ze swojego telefonu. Każdy przesłany dokument może opatrzyć odpowiednim komentarzem. Wysłane przez pracownika dokumenty są automatycznie pobierane bezpośrednio do programów księgowych InsERT nexo.

W programach księgowych dostępny jest nowy serwis: Dokumenty+, który umożliwia pracę nad przesłanymi dokumentami. Możliwe jest przejrzenie przesłanych dokumentów, opisanie ich, a następnie seryjne wprowadzenie wybranej grupy dokumentów.  Można również wprowadzać dokumenty bez ich wcześniejszego opisu, decydując o sposobie księgowania na bieżąco.

Wprowadzanie dokumentów odbywa się w nowym widoku, gdzie obok formatki wybranego zapisu dostępny jest podgląd przesłanego dokumentu. Podgląd dokumentu będzie również dostępny z poziomu ewidencji księgowych, np. z Księgi przychodów i rozchodów czy Dokumentów księgowych.  

Uruchomienie usługi

Przygodę rozpoczynamy od udostępnienia pierwszej odsłony usługi Dokumenty+ w linii InsERT nexo w wersji 31, a dokładnie w Rachmistrzu nexo i Rewizorze nexo, prosząc o Państwa opinie. Usługę Dokumenty+ należy włączyć w Laboratorium. Po aktywacji usługi, wystarczy dodać dokument (skan lub zdjęcie), by po chwili zobaczyć efekt w programie księgowym. Do korzystania z usługi można zaprosić wielu pracowników, dodając nowych użytkowników firmy z poziomu Konta InsERT.

Usługa dostępna jest pod adresem https://dokumenty.insert.com.pl/

Szczegółowe informacje na temat usługi Dokumenty+ dostępne są w artykule e-Pomocy.

OCR w Dokumentach+

Z usługą Dokumenty+ współpracuje również automatyczne rozpoznawanie dokumentów. Usługę tę należy uruchomić w ramach Laboratorium (po wcześniejszym włączeniu usługi Dokumenty+). Podczas dodawania zapisu księgowego program automatycznie wypełni zapis księgowy danymi rozpoznanymi z dokumentu. Nie ukrywamy, że we wstępnej fazie program najlepiej radzi sobie z fakturami wystawionymi z naszych systemów. Natomiast  zależy nam na zebraniu Państwa opinii, dlatego prezentujemy Państwu tę usługę na wczesnym etapie jej tworzenia.

FormatkaZapisu.thumb.png.ddba8907e29cb560202b4d67a2a638fb.png

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z usługą i dzielenia się opiniami na jej temat. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Edytowane przez Katarzyna Tubielewicz
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...