Skocz do zawartości

Odroczona płatność dla Firm

Polecane posty

12 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Na razie nie wiem jakie to miały by być działania z tym związane. Jeśli jakieś zmiany będą potrzebne to zapewne zostaną wprowadzone.

Myślę, że wystarczy oznaczenie np takie jak SMART, żeby było wiadomo, ze do danego zamówienia trzeba wysłać Fv do Allegro, lub kolejna ikonka w statusie.

 

Link to postu
9 godzin temu, Paweł Nitendel napisał:

Myślę, że wystarczy oznaczenie np takie jak SMART, żeby było wiadomo, ze do danego zamówienia trzeba wysłać Fv do Allegro, lub kolejna ikonka w statusie.

 

Ale jeśli nowa ikonka, to w kolejce przed ikonką oznaczającą fakturę detaliczną, czyli fakturę bez NIP ? Czekamy już parę latek pewnie ?

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Z tego co zrozumiałem (na razie w teorii bo praktyki jeszcze w temacie nie mam) to odroczona płatność na dzień dobry będzie nam wisiała w nie opłaconych ponieważ dopiero po wysłaniu towaru i załączeniu faktury oraz nr listu zostaną przelane pieniądze. Więc zagrożenia że przypadkiem wyślę zamówienie z nie tym numerem konta na dzień dobry nie ma. Bardziej mnie interesuje kwestia taka:

Zamówienie wisi nie opłacone - ok.

Wpada e-mail z allegro z prośbą o załączenie faktury z INNYM numerem konta (to mnie irytuje ale nic)

Realizuję więc sprzedaż BEZ wpłaty i robię paczkę do nie skończonego formularza (teoretycznie)

Następnie rozliczona jest płatność ale na kwotę niezgodną z formularzem (po tych 3 miesiącach o te 0.5%)

I tu mnie lekko nerka boli.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...