Skocz do zawartości

Sello 1.37 a PP2

Polecane posty

@Piotr Taraszkiewicz co należy ustawić w Prostej Paczce, żeby jutro zadziałała z nowym układem adresów i punktów odbioru w Sello 1.37?

 

Obecnie paczka z Sello - PP Odbiór w Punkcie pobrała się do programu podwójnie - w jednej żabka w drugiej imię i nazwisko. To ten sam klient - w Sello paczek 1 szt. w progrmie 2 pozycje:

obraz.png.d9e2131c5f2704c6d25af16cfdad6dd2.png

Wszystkie inne dane są takie same w każdej z kolumn.

To chyba oznacza problemy?

 

Link to postu
1 minutę temu, Tomasz Wrotkowski napisał:

też mamy ten problem. paczki z Inposta także

Poczta "idzie", tylko musisz eksportować te z punktem (próbowałem na poczcie). Nr nadania PP2 przypisuje do obu paczek, ale w EN tworzy się tylko jedna przesyłka. Packzomaty wysyłam z Sello.

Szkoda, że PP2 nie zdążyła z aktualizacją - teraz konkurencją jest Wysyłam z Allegro obecne już w Sello. Pomału sobie to konfiguruję.

Link to postu

Podpowiadając, teraz w paczce są 2 adresy i trzeba je rozróżnić po polu adr_Type (2 - adres odbiorcy, 4 - numer punktu odbioru). Przy czym dane takie jak numer telefonu i e-mail są przechowywane w danych odbiorcy, zaś w adresie punktu odbioru są tylko dane punktu odbioru (identyfikator, ulica, miasto).

Link to postu
Cytat

Szkoda, że PP2 nie zdążyła z aktualizacją - teraz konkurencją jest Wysyłam z Allegro obecne już w Sello. Pomału sobie to konfiguruję.

Czas należy liczyć od momentu publikacji  wersji produkcyjnej Sello, nie da się dostosować programu w chwilę po jego publikacji. Trzeba wprowadzić zmiany w kodzie, testach, dodatkowo przeprowadzić testy przez użytkownika.
Najlepiej zawsze przy wypuszczeniu wersji poczekać aż wyjdzie aktualizacjia obsługująca zmiany w Sello.

Na forum ProstejPaczki będziemy informować co trzeba zmienić i jak to teraz będzie działać.

Cytat

Podpowiadając, teraz w paczce są 2 adresy i trzeba je rozróżnić po polu adr_Type (2 - adres odbiorcy, 4 - numer punktu odbioru). Przy czym dane takie jak numer telefonu i e-mail są przechowywane w danych odbiorcy, zaś w adresie punktu odbioru są tylko dane punktu odbioru (identyfikator, ulica, miasto).

Dziękujemy za podpowiedź. To jest przyczyna pojawiania się dwóch rekordów bo wcześniej nie było żadnego typu w bazie.
Dostosowujemy już nasz produkt, aby wspierał nowe ustawienia punktu jak i poprzednie "kokmbinacje".

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...