Skocz do zawartości

etykieta do paczki z danymi punktu odbioru w wersji 1,37

Polecane posty

7 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

Proszę kliknąć 2x w pole z punktem odbioru, (to jest de facto pole z adresem, ale tak niefortunnie wygląda jak pole edycyjne).

obraz.png.def6234600aa6bc003c40ad909112cec.png

Zmiana ta powinna być kompatybilna wstecz, tj. powinna uwzględnić brak tego adresu w tym miejscu a obecność w danych odbiorcy. Badamy temat, dlaczego tak się nie stało. Za utrudnienia przepraszamy.

Niestety ta operacja nic nie zmienia. Dane zostają uzupełnione, jednak nie można zatwierdzić "ok"

Link to postu
6 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

A co się dzieje przy kliknięciu OK? Może wpisany paczkomat nie istnieje bo okno to weryfikuje poprawność identyfikatora paczkomatu.

ja moge uzupełnić dane paczkomatu tylko z poziomu transakcji, nie mam możliwości kliknięcia 2x w oknie paczki, może dlatego że mam uzupełniony numer przesyłki.

Edytowane przez Paweł Nitendel
Link to postu
2 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

W Paczce, jeśli jest już utworzona przesyłka w Paczkomatach to nie można edytować adresów.

Ponowne pobranie danych dla transakcji pobierze już adresy po nowemu. Problem tylko z tymi paczkami już zablokowanymi do edycji.

A mozna tutaj cofnąć się do wersji 1.36? oznaczyć paczki jako wysłane i potem znowu do przejść do 1.37 ?

2049066341_Zrzutekranu(320).thumb.png.4b78b9f53f3ba019fa09df003de3bcb2.png

 

Link to postu

Trzeba by było zainstalować wersję 1.36 i uruchomić kopię bazy. Oczywiście spowoduje to, że trzeba będzie wszystkie przetworzone transakcje robić jeszcze raz, co może być problematyczne, jeśli Sello pracuje z Subiektem i potworzyło już dokumenty.

Spróbujemy podesłać jakieś rozwiązanie tego problemu na szybko.

Link to postu
2 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Trzeba by było zainstalować wersję 1.36 i uruchomić kopię bazy. Oczywiście spowoduje to, że trzeba będzie wszystkie przetworzone transakcje robić jeszcze raz, co może być problematyczne, jeśli Sello pracuje z Subiektem i potworzyło już dokumenty.

Spróbujemy podesłać jakieś rozwiązanie tego problemu na szybko.

Dziękuje za odpowiedź

Mam sposób. Usuwam paczki - pobieram ponownie dane transakcji - tworzę paczki i oznaczam je jako wysłane. 

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...