Skocz do zawartości

import z Subiekta

Polecane posty

Wykonując import z Subiekta napotkałam 2 problemy:

1. faktury sprzedaży wystawiane w euro i w pln - do rejestru vat wchodzą z przeliczoną wartościa na pln natomiast w zakładce "dekret" są nadal w euro czy ja mam w schematach importu jakiś błąd czy forma która w Subiekcie tworzy faktury?

 

2. Program w czasie importu pyta "czy dodać kontrahenta z powielonym nipem", (bo mam już u siebie w kartotece taką firmę gdyż wcześniej importowałam faktury z innego programu niż subiekt ale w formacie epp). Jak zaznaczę że "tak" to mam zdublowane konta dla kontrahenta a jak "nie" to wczytuje bez analityki na konto 200-99999

 

Jak sobie z tym poradzić? 

z góry dziękuje za pomoc :)

Link to postu
6 minut temu, Elżbieta Jesionowska napisał:

Wykonując import z Subiekta napotkałam 2 problemy:

1. faktury sprzedaży wystawiane w euro i w pln - do rejestru vat wchodzą z przeliczoną wartościa na pln natomiast w zakładce "dekret" są nadal w euro czy ja mam w schematach importu jakiś błąd czy forma która w Subiekcie tworzy faktury?

Proszę pokazać taki dekret, nie uwierzę, że tak się dzieje jeśli nie zobaczę.

 

7 minut temu, Elżbieta Jesionowska napisał:

2. Program w czasie importu pyta "czy dodać kontrahenta z powielonym nipem", (bo mam już u siebie w kartotece taką firmę gdyż wcześniej importowałam faktury z innego programu niż subiekt ale w formacie epp). Jak zaznaczę że "tak" to mam zdublowane konta dla kontrahenta a jak "nie" to wczytuje bez analityki na konto 200-99999

W parametrach komunikacji należy ustawić synchronizację kontrahentów po numerze NIP.

Link to postu
W dniu 9.12.2020 o 19:27, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę pokazać taki dekret, nie uwierzę, że tak się dzieje jeśli nie zobaczę.

 

W dniu 9.12.2020 o 20:40, Elżbieta Jesionowska napisał:

a jednak...przesyłam zrzut ekranu

 

W dniu 9.12.2020 o 21:08, Andrzej Kubik napisał:

W tym dekrecie prosze użyć prawego klawisza myszy - operacje na liście - lista kolumn i wyciągnąć sobie odpowiednie kolumny, a wszystko stanie się jasne.

 

W dniu 9.12.2020 o 21:31, Elżbieta Jesionowska napisał:

ok zrobiłam teraz mam w pln

;)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...