Skocz do zawartości

Zwrot do paragonu

Polecane posty

9 godzin temu, Mariola Kosciuczyk napisał:

Nie można - pisze mi, że nie mozna usuną przyjęcia do którego istnieją rozchody.

Nie można było tak od razu napisać?

9 godzin temu, Mariola Kosciuczyk napisał:

Walczę od dwóch dni ponieważ muszę usunąć cały rok 2020 i wprowadzić go od nowa.

Usuwać w styczniu 2021 cały rok 2020 i wprowadzać od nowa? Wow! ?

Ogólnie nexo pozwala na bardzo wiele w te kwestii, ale nie na wszystko i taka operacja wcale nie musi się udać.

Wystarczy że są faktury zbiorcze do wielu WZ, z różnymi datami, korekty i przesunięcia międzymagazynowe i może sie okazać że ta cała operacja jest w praktyce niewykonalna. Oczywiście skoro udało się to wszystko komuś wpisać to zawsze da się wpisać jeszcze raz, ale piszę o wykonaniu tego w rozsądnym czasie i bez przepisywania wszystkiego ręcznie.

Wiem co mówię, bo trochę takich akcji mam na koncie u klientów, którym się zdarza wpisywać zawartość dokumentu "z głowy" zamiast z kartki.

Ostatnio np musiałem poprawić jedną pozycję (!) na PZ, tyle ze po tym PZ wystawiono kilkadziesiąt wielopozycyjnych dokumentów handlowych i magazynowych.

Zajęło mi to prawie 3 godziny, a jestem w tym w miarę sprawny, stąd moje zdziwienie.

 

Co stoi za tak desperacją decyzją?

 

Link to postu

A Pani poprawia to co oni wbili w zeszłym roku na kasę fiskalną? ?

Coraz ciekawiej się robi... ?

 

Skoro rok minął to dlaczego nie zrobi Pani inwentaryzacji, która wyrówna stany do rzeczywistych, tylko rzeźbi Pani w zeszłorocznych dokumentach?

Edytowane przez Andrzej Kubik
Link to postu

Witam.

 

Proponuję używanie kodów kreskowych. Dzięki ustawieniu unikalności kodów nie można mieć dwóch towarów z tymi samymi kodami. Nie ma więc problemu ze sprzedażą lub zakupem niewłaściwego towaru, a to oznacza brak pomyłek. Sprzedawca po prostu wprowadza pozycję skanując etykietkę.

Zdecydowanie polecam zautomatyzowanie wielu czynności na co Subiekt pozwala. Nasza firma zaopatrywała największe sieci handlowe w całej Polsce i jak przychodziły zamówienia z kilkudziesięciu marketów na kilkadziesiąt pozycji - o pomyłkę było nie trudno. Zautomatyzowanie wielu procesów wyeliminowało błędy.

Jeżeli Pani produkty nie mają kodów kreskowych to można je wykupić w Ilim w Poznaniu, a prosta drukarka do ich wydruku to koszt od kilkuset zł w górę.

Szczerze polecam takie rozwiązanie, bo dzięki Subiektowi zrobi Pani to raz, a potem wszystko będzie "grało".

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, także ekipie Insertu ? 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...