Skocz do zawartości

nie mogę pobrać danych

Polecane posty

po kilkunastu minutach od włączenia pobierania mam "pobieranie aukcji - aktualizacja danych o aukcjach" , w raporcie mam status 'w trakcie' dla odbierania aukcji, klientów, transakcji i komentarzy. Od początku pobierania minęło 50 minut.

 

--

dodano o 12:48

minęło 3h, program pobrał mi na jednym koncie aukcje trwające i zakończone, na drugim nic, w statusie wyświetla się "nie udało się zapisać komentarza do aukcji xxxxx" - nie próbowałem żadnych komentarzy zapisywać.

Czy to aby na pewno jest finalna, działająca wersja programu i można ogłosić oficjalnie, że program jest w stabilnym stadium i można go sprzedawać??

 

 

 

Link to postu

komunikat jest związany z niestabilnością WebApi, cały czas staramy się optymalizować proces pobierania danych, aby przebiegał on szybko i bezproblemowo

 

wydaje mi się, że problemem jest czas w jakim dane są ściągane

niestety trwa to ok. 45 minut po czym dowiaduję się, że niestety ale transakcje nie zostały ściągnięte

 

dodam, że po sugestii Ingi robię to na zupełnie nowej bazie

 

 

Link to postu

Po kilkunastu godzinach prób (pobieranie danych trwa kilkakrotnie a może nawet kilkunastokrotnie dłużej niz pobranie tego samego Asystentem - zrobiłem test: Asystent pobrał mi z konta www-sender-pl wszystko łacznie z komentarzami w 4 minuty!!!  - Sello pobierało 36 minut :( ) i nie udało mi się pobrać pełnych danych z Allegro z żadnego z moich kont.

 

Nie pobierają się komentarze, nie ma żadnych transakcji, nie ma kontrahentów..... Są tylko aukcje trwające i zakończone.

 

Link to postu

właśnie upgrejdujemy sposób pobierania danych z serwisu i pierwsze testy wykazały znaczną poprawę. Tak, że problem pobierania niedługo będize rozwiązany (I guess :) )

 

U nas tam rewolucja trwa ciągle... warto zauważyć, że Sello dopiero się narodziło a nie od razu Rzym zbudowano... czy jakoś tak... :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...