Skocz do zawartości

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Mam problem z ustawieniam Pluginu AUTOKSIĘGOWANIA ,Testowałem ustawienia na wszystkie możliwe dla mnie sposoby jednak zawsze było cos nie tak.

Bardzo proszę o podpowiedz

W załącznikach moje testy....

BAZA jest wpisywana poprawnie

SERWER tak jak na fotkach

Mam 5 baz sello i zadna nie działa

na jedej mam hasło  tez nie działa

wpisując UŻYTKOWNIKA też nie działa

wpisując "sa" tez nie działa

emsz.thumb.png.f8a966eddaf4a70e665a36c49134ebe7.png

emsz2.thumb.png.59c3abccddca395c37a8d6e7424d870e.png

emsz3a.thumb.png.4cc58f7ae6f0efbbaacc4fbaeeb7bb35.png

emsz4a.thumb.png.8a18a90d6451498c20cd90af9e5ea35e.png

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

to lipa= mam upsa - ten mi wysyla po kilka pobran na 1 przelewie , a numery sa długie i jelsi wysle wiecej niz 3 to 3 juz jest uciety o 4 cyfry a reszta nie miesci sie w polu "tytuł przelewu" i co na to emszmal ???

 

poczta tez lipa , panie pocztówki pisza co chą najczęściej niepełny numer , lub bez odstępów poprzekręcane loginy itd. czasem sie tylko kwota i miejscowosc zgadza - i tak na czuja sie ksieguje a co na to emszmal?

 

oczywiscie mozna wywalic poczte z pobran i tylko upsa wysylac ,jednak czy jest mozliwe zeby bank wyswietlał pełną zawartośc pola tytuł wpłaty ?

Link to postu

Witam

Wiem ze to już było, ale chodzi mi o autoksiegowanie przez emszmal i wysyłanie

automatycznych maili o wpłacie do klienta. Czy zostało to już jakość rozwiązane ? Jeżeli nie, to jak sobie z tym radzicie (wysyłacie maile ręcznie?). Jeżeli emszmal zaksięguję w sello wpłatę to nie są uaktualniane dane o wpłacie na strefie, tez tak macie?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam

Wiem ze to już było, ale chodzi mi o autoksiegowanie przez emszmal i wysyłanie

automatycznych maili o wpłacie do klienta. Czy zostało to już jakość rozwiązane ? Jeżeli nie, to jak sobie z tym radzicie (wysyłacie maile ręcznie?). Jeżeli emszmal zaksięguję w sello wpłatę to nie są uaktualniane dane o wpłacie na strefie, tez tak macie?

dzieje się tak, dlatego że Sello przy księgowaniu wykonuje kilka operacji. Natomiast jak się domyślam, emszmal wpisuje tylko kwotę wprost do bazy danych z pominięciem istotnych szczegółów.

Link to postu

Tu chyba pomoze tylko API do Sello albo zmiana mechanizmu.

 

Ale takie maile automatyczne chyba(?) stosunkowo latwo przerobic. Gdyby Sello dodatkowo sprawdzalo czy nie nalezy stworzyc jakiegos maila do jakiejs transakcji, to problem byl by z glowy. Mozna by dodac znacznik w bazie ze ma sie wykonac automail(znacznik dla kazdego maila).

To zalatwilo by rowniez problem z innymi "dodatkami" jak na przykald "reczne" dopisanie transakcji do Sello na przyklad ze sklepu internetowego.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pytanie do twórców Sello: czy jest szansa na nawiązanie jakiejś poważniejszej współpracy z autorem emszmal-a? W tej chwili automatyczne księgowanie przelewów w sello wygląda tak, że transakcja jest oznaczona jako opłacona i tyle, w strefie sello nadal widać status, że jest ona nie opłacona, co wprowadza klienta w błąd, więc nie dochodzi do wszystkich wymaganych zmian w bazie. Myślę, że wielu użytkowników korzystających z Sello czeka na lepszą współpracę z emszmal-em.

Link to postu

zainstalowalem program na nowym kompie z win7

 

i wszystko mam skonfigurowane..a le jest jeden problem.

 

nie hcce pobrać danych (operacji) z konta

 

 

w komunikacie bledów pokazuje takie cos:

 

 

02-12-2009 03:33:18: Wystąpił błąd. (Nie rozpoznano operacji: <p class="Date"><span id="account_operations_grid_ctl05_MLabel_3_0_0">01-12-2009</span><span id="account_operations_grid_ctl05_MLabel_3_0_1">01-12-2009</span></p><p class="CheckBox"> </p><p class="OperationDescription"><a id="account_operations_grid_ctl05_MLink_3_2" title="Zobacz szczegóły operacji" onclick="doSubmit('account_oper_details_t.aspx','','POST','29FqTvPCXFH4w56OPypk9G4XJ2nYwDOUeJSucjpOuTJupAblyISuIydUTOiCX1It2hZtIkuCL0DPLwGvbrrcntbxWWKGBWwOUF+QJKAyMKoP6k/+rENltyPhH4ORmyhvJcS4oxQkQ5gMGk9zXfsRMtQH9PsV1ARbdWRSFYJOU0dZX8WJsWq+kSbik80J88kA6r09swaOYyTXJea1OxaI7faFbldcGzSs7v4s2hbvn5PpeLz9skd4Zk0mqFPZ2PGEFNc9/uVQ8XTzeSjhaU8J4aEK8UR4Qbt668rKUihWqGISTEpRJOJLuYfDdGp9KXRgBqLcaDzf1tWczATHjC9D35KRusfirl7J9gXcfEiGguEGL8WsIEzXR3nLfVmhZAgy2qubpzYCgvHB03EsRBhYgA==',false,false,false,null); return false;" onmouseover="window.status = ''; return true;" href="#">PRZELEW ZEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY</a><span>JA_USUNALEM</span><span>511060007600003­<wbr />26000000000</span><span>JA_USUNALEM</span></p><p class="Amount"><span id="account_operations_grid_ctl05_MLabel_3_3" class="negative">JA_USUNALEM</span></p><p class="Amount"><span id="account_operations_grid_ctl05_MLabel_3_4">JA_USUNALEM</span></p></li><li>)

 

Link to postu

Szansa jest zawsze. Być może ten problem rozwiąże się inaczej gdy w Sello będzie import/eksport. Na razie nie ma jeszcze żadnych szczegółów ani terminu realizacji tego zagadnienia.

 

Puki nie ma innych rozwiązań apeluję o współpracę z twórcą emszmala, wyjdzie to nam wszystkim na dobre. Sello zyska większą funkcjonalność, bo w tej chwili to jest kwestia wyboru, albo jedno, albo drugie, czyli albo strefa sello i prawidłowe pokazywanie statusu zaksięgowania przelewu ręcznie, albo automatyczne księgowanie z emszmala i rezygnacja z prawidłowego funkcjonowania strefy sello.

Link to postu

Witam,

 

Od dziś plugin Autoksięgowania w Sello dla programu emSzmal 2 jest dostępny wraz z kodem źródłowym.

Co to oznacza?

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy wersji eCommerce mogą zlecić wykonanie modyfikacji w pluginie zewnętrznej firme lub osobie.

 

Download:

www.mksoft.pl/emSzmal2/bin/NotifySello.s.zip

 

Archiwum zip zawiera wszystkie dane, które są potrzebne aby zmodyfikować plugin do własnych potrzeb i tak aby po zmianach plugin wciąż działał z aplikacją emSzmal 2. Wymagana jest wiedza z zakresu programowania pod platformę .NET (plugin napisany jest w języku C#).

 

pozdr.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...