Skocz do zawartości

Polecane posty

wyglada na to, że nie księguje gdy nick nie jest oddzielony np przecinkiem lub kropką od pozostałych danych. Dobrze myśle?

 

tak, poszczególne dane (nick lub nr aukcji jesli jest wymagany) muszą byc oddzielne od innych danych przynajmniej spacja lub innym znakiem interpunkcyjnym

nie mozna tego zmienic poniewaz w skrajnych przypadkach moze dojsc do niepoprawnych ksiegowan

 

---

aktualna wersja pluginu: 1.05

+ dodano automatyczne ponawianie ksiegowania transakcji (co 3 min.) do czasu wyłączenia programu

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
- dla użytkowników wersji PRO:

1. Zakup nowej licencji na wersję PRO w serwisie Softkey.pl (koszt wg. cennika).

2. Przesłanie przez formularz kontaktowy, prośby o wygenerowanie nowego klucza do wersji

eCommerce. W treści wiadomośd należy zawrzed numer ID dotychczas posiadanej licencji.

3. Wprowadzenie nowego identyfikatora licencji do programu.

 

Zakupiłem zapłaciłem wprowadziłem nie działa

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

wyglada na to, że nie księguje gdy nick nie jest oddzielony np przecinkiem lub kropką od pozostałych danych. Dobrze myśle?

Jeżeli tak to do poprawy, a w ogóle przydałaby sie jakaś tolerancja na wszelkiego rodzaju spacje, myślniki, podkreślniki itd w nicku

 

 

 

 

proponuje zgodnosc w procentach ,np jesli nik nr aukcji sie zgadza to 99% zgodnosci

Link to postu

Ale czy to dowodzi temu, że nie mogą powstać nowe? Ja zauważyłem komplikacje, ale nie mam pewności czy to wina emszmala, stąd moje zapytanie.

 

Patrzę na siebie, patrzę na Sello, wiem że są błędy, są poprawiane. Ale to chyba oczywiste, że skoro mam podejrzenia że coś powoduje problemy w Sello to chcę to wyeliminować. Nikogo przecież nie oskarżam, że robi fuszerkę, po prostu.. jest błąd, chcę go wyeliminować.

A komplikacji nie zauważyłeś, bo nie wiesz gdzie szukać. Na pierwszy rzut oka działa dobrze ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...