Skocz do zawartości

SELLO 1.3 - Po wybraniu "transakcje" sello wyłącza się, zmiany w wydrukach

Polecane posty

Za każdym razem sello wyłącza się (niknie) po wciśnięciu "transakcje" w górnym menu lub "oczekujące na płatność" jeśli do transakcji wejdę inaczej (np. przez link z głównej "transakcje trwające". Nie da się wyświetlić zakładki "oczekujące na płatność". Co za przyczyna? Proszę o pomoc?

 

Wczoraj zainstalowałem tę wersję dopiero i to nie jedyny problem. Czasem okienka wyświetlają się puste (administracja > słowniki > wydruki i... pusto).

 

Schowek01.jpg

 

I nie wiem co zrobić żeby druk do wpłaty gotówkowej drukował się tak jak na www poczty, jeden POD drugim a nie jeden OBOK drugiego (standardowo mieścił się na 1 stronie A5 - i tak drukuje się z www poczty, a teraz zajmuje połowę A4 wzdłuż).

 

PS Teraz sello mi znikło po wciśnięciu w górnym menu "Paczki"!

Link to postu

Po pierwsze, czy zainstalowany został .NET Framework 2.0. Czy była instalowana wersja BETA? Jeśli tak to czy odinstalowano ją przed instalacją 1.3?

 

Zainstalowaną miałem poprzednią wersję (nie beta tylko zwykła). Czy Framework instaluje się sam przy instalacji sello (instalowałem "lżejszą" wersję bo już wcześniej było sello)?

Link to postu

Powinien się instalować (pobierać z sieci). Jeśli Sello się wyłącza, proszę podesłać pliki znajdujące się w C:\Documents and Settings\bartek\Dane aplikacji\InsERT Sello\ (XP) z rozszerzeniem dmp i datą wczorajszą na sello@insert.com.pl z linkiem do tego tematu.

 

Proszę też spróbować odinstalować Sello i zainstalować ponownie.

Link to postu

Powinien się instalować (pobierać z sieci). Jeśli Sello się wyłącza, proszę podesłać pliki znajdujące się w C:\Documents and Settings\bartek\Dane aplikacji\InsERT Sello\ (XP) z rozszerzeniem dmp i datą wczorajszą na sello@insert.com.pl z linkiem do tego tematu.

 

Poszło.

 

Proszę też spróbować odinstalować Sello i zainstalować ponownie.

 

Nie pomogło. Zainstalowałem też framework 3.5 ze strony MS.

Proszę o sprawną pomoc, ponieważ na rano potrzebuję wydrukować druki na pocztę.

 

ERRATA: po moich "bojach" wyszło tak: na razie pomogło (mimo tego, że nie robiłem zmian z bazą) dokonanie jej dearchiwizacji, sello znikło mi od tej pory tylko 2 razy, można klikać na zakładki transakcjie i paczki bez problemu; gdyby jednak było coś głębszego do zmiany proszę o podpowiedź. Wydruki na pocztę już mam :)

 

Link to postu

Analiza plików nie dała żadnych konkretnych odpowiedzi. Natomiast, jeśli można coś sprawdzić, to proszę wyłączyć gadugadu i norton internet security kiedy Sello będzie się wywalać przy przełączaniu zakładek. W kwestii bezpieczeństwa można wyłączyć sieć na tą chwilę. I wtedy sprawdzić czy Sello nadal się wywala.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...