Skocz do zawartości

Sello wystawia aukcje podwójnie!

Polecane posty

Dublowanie aukcji u mnie objawia się błędem :

 

"Wysyłanie aukcji 'XXX' nie powiodło się.

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Limit czasu operacji został przekroczony. (12002)"

 

Aukcja jednak zostaje wysłana do allegro, ale jednocześnie pozostaje w Aukcje/Przygotowane i przy kolejnej synchronizacji zostaje ponownie wysłana.

 

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Witam,

mam ten sam problem jak w temacie. Nie znalazłam tu rozwiązania więc ponawiam prośbę. Wystawiam codziennie na Allegro z wykorzystaniem zaplanowania czasu wystawienia przez Sello. Co kilka dni mam niespodziankę w postaci zdublowanych aukcji. Jest ich kilka z puli kilkunastu bądź kilkudziesięciu wystawianych w danym dniu. Te zdublowane są identyczne, z kilku, kilkunasto sekundową różnicą czasu wystawienia. Jedna z nich nie jest powiązana z towarem w Sello. Pracuję na wersji 1.4.0.957

Pozdrawiam

Kasia-fQ

PS: dzięki za miłe spotkanie na Roadshow w Gdańsku

 

Link to postu

skoro różnica w czasie to kilkanaście sekund, oznacza to, że musiałby być wystawione dwa razy w jednej sesji wystawiania. Nowy mechanizm zapobiegający wystawianiu ponownemu uwzględnia nieco inną sytuację i nie wystawia aukcji w kolejnej sesji wysyłania, tylko weryfikuje czy została wystawiona.

 

Pozostaje teraz zdiagnozować, czy problem występuje tylko w aukcjach planowanych przez Sello, czy też przy normalnym natychmiastowym wystawianiu. Gdyby ktoś dysponował takimi informacjami to bardzo bym prosił o podanie ich.

Link to postu

A jak z godzinami wystawienia? Jakie są róznice w czasami pomiędzy wystawieniami zdublowanych aukcji?

 

Jeszcze jedno. Czy po wysłaniu aukcji w Sello, gdy w Sello jest tylko jedna aukcja, jaki ma ona numerek. Aukcji pierwszej czy aukcji drugiej zdublowanej.

 

Czy w raporcie przy wystawianiu tychże aukcji są jakieś błędy zapisu aukcji, wystawiania etc?

Link to postu

Godziny późnowieczorne, tj. ok 21.

Różnice w czasach i nr-y aukcji w Sello sprawdzę wieczorem.

 

Przykładowe aukcje:

http://allegro.pl/item820890082_komplet_bizuterii_jesienny_braz.html'>http://allegro.pl/item820890082_komplet_bizuterii_jesienny_braz.html

http://allegro.pl/item820890082_komplet_bizuterii_jesienny_braz.html

 

 

Link to postu

U mnie jest to samo. Powielam aukcjie zakończone i wystawiam je ponownie, baaardzo dlugo się wystawiają dodatkowo wyskakuje błędny raport: Zdalny serwer zwrócił błąd:

Wystąpił błąd - zdjęcie nie zostało dodane.

Przykład:

 

Wystawiam 10 aukcji, 2 się wyślą a 8 nie jednak sello nadal wysyła te 10 mimo ze 2 juz wysłało i tym sposobem podwaja wysylke. Wczoraj musiałam usunąć podwójnie wystawione co jest oczywiscie dodatkowym kosztem. Różnica czasowa miedzy podwójnymi jest 6 min.

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...