Skocz do zawartości

Paczka pocztowa - nadruk ??? a gdze wydruk ???

Polecane posty

  • 1 miesiąc temu...

Potrzebne mi zmiany w wydrukach na paczki oraz przesyłki pobraniowe dla firmy, któa ma odpisaną umowe z Pocztą. W polu, w którym są dane odnośnie umowy nie miesczą sie wszystkie dane. Potrzeba jednej linijki na numer umowy. Nie wiem równiez jak dodać podpis oraz nr tel (mam wpisany w ustawieniach, ale na druczku się nie pojawia). Reszta jest ok.

Link to postu

@artekw: adres pomocniczy?

 

@future_sport: Nie ma w tej chwili pola z numerem umowy, ale można spróbować wpisać ten numer w istniejące pola (np umowa zawarta z, nadano w). Te dane są dostępne na wydruku więc można ten numer umowy "przemycić" tą drogą. A sam numer umowy zostanie dodany w przyszłej wersji.

 

Podpis można umieścić na wydruku dodając kontrolkę z obrazkiem w edytorze i wczytując do niej grafikę z podpisem. Przy wczytywaniu dostępne są dwie opcje: umieszenie obrazka we wzorcu wydruku (zwiększa się jego wielkość, ale wszyscy w sieci mają dostęp), lub wydruk może tylko mieć podana ścieżkę do pliku z podpisem. Wtedy każdy w sieci musi mieć dostęp do tego pliku w tej samej lokalizacji.

 

Nr telefonu odbiorcy czy sprzedawcy?

 

Link to postu

Potrzebne mi zmiany w wydrukach na paczki oraz przesyłki pobraniowe dla firmy, któa ma odpisaną umowe z Pocztą. W polu, w którym są dane odnośnie umowy nie miesczą sie wszystkie dane. Potrzeba jednej linijki na numer umowy. Nie wiem równiez jak dodać podpis oraz nr tel (mam wpisany w ustawieniach, ale na druczku się nie pojawia). Reszta jest ok.

 

Ja nie wpisałem nic w konfiguracji numerów nadawczych, tylko w edytorze wydruków wrzuciłem na stałe ramkę z tym, co przedstawiciel poczty podał do wpisania. Ten tekst się nie zmienia przecież... Tak samo zrobiłem z podpisem, na stałe w edytorze.

Link to postu

Są dostępne w Sello. Administracja->słowniki->wydruki lub, do ściągnięcia z forum: http://forum.sello.pl/index.php?board=9.0. Wzorzec taki należy podłączyć do dostawy dla której ma się drukować, oraz dla dostawy tej wybrać typ puli który będzie używany.

zciągnełem ten wydruk ale nie drukuje mi się kod paskowy - jakiś pomysł dlaczego ?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

no z kodem sobie poradziłem wystarczyło zmienić na ean a nie brak ;)

 

ale niestety podany w tym wątku wydruk nie nadaja się do druku na drukarce laserowej

bo poczta nie przyjmie takiego wydruku.  w załączniku przesyłam jak ma to wyglądać

 

proszę o odpowiedz czy można to zrobić w miarę szybko ?

zdjecie1.zip

Link to postu

pocztowcy w każdym urzędzie mają inną interpretację wymagań - różne wydruki są akceptowane w różnych miejscach

 

Akurat tu jest sprawa prosta jeżeli chodzi o nadawców z umowa z pocztą polską . Każdy wydruk idzie do opiekuna klienta a ten przekazuje do akceptacji do warszawy. Chyba że mówimy o nadrukach  na blankietach poczty polskiej.

 

Przejrzałem uważnie dostępne wydruki i nie ma tam żadnego zgodnego z umową z pocztą polską.

 

Zgodnie z załącznikiem do umowy musza być 2 kopie nadawca/odbiorca i 2 kopie bankowego dowodu wpłaty.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...