Skocz do zawartości

Sello i subiekt

Polecane posty

Tak - dokładnie o to chodziło,

nie miałem zaimportowanych transakcji,

teraz już pobrało normalnie wszystkie komentarze,

powiem Ci Bartek, masz cierpliwość do początkujących lamerów jak ja - szacunek

na marginesie funkcja wystawiania i wysyłania komentarzy od kiedy allegro zlikwidowało taką możliwość już się nie przyda.

Z pozdrowieniami.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

jak zaczytać do okna towary, wszystkie towary z kartoteki subiekta ?

Pzdr.

Piotrek

 

 

Na szybko:

W Subiekcie w kartotece towarów --> zakładka OPIS oznaczasz towar "Pozycja do serwisu aukcyjnego". Taki towar zostanie zaimportowany do Sello.

 

Pytanie w drugą stronę, czy jeśli w subiekcie odznaczę "Pozycja do serwisu aukcyjnego" - to towar powinien mi zniknąć z kartoteki towarów w Sello ? bo jakoś to u mnie nie działa (chyba że trzeba coś jeszcze zrobić dodatkowo ...) ?

Link to postu

jak zaczytać do okna towary, wszystkie towary z kartoteki subiekta ?

Pzdr.

Piotrek

 

 

Na szybko:

W Subiekcie w kartotece towarów --> zakładka OPIS oznaczasz towar "Pozycja do serwisu aukcyjnego". Taki towar zostanie zaimportowany do Sello.

 

Pytanie w drugą stronę, czy jeśli w subiekcie odznaczę "Pozycja do serwisu aukcyjnego" - to towar powinien mi zniknąć z kartoteki towarów w Sello ? bo jakoś to u mnie nie działa (chyba że trzeba coś jeszcze zrobić dodatkowo ...) ?

 

Nie zniknie. Możesz takie towary ukryć na liście np. wybierając opcję 'usuń powiązanie z Subiektem' i wybierając filtr tylko dla towarów powiązanych.

Link to postu

 

Nie zniknie. Możesz takie towary ukryć na liście np. wybierając opcję 'usuń powiązanie z Subiektem' i wybierając filtr tylko dla towarów powiązanych.

a usunąć można normalnie, czy przed usunięciem trzeba usunąć powiązanie z subiektem ?

 

Usunąć? Czyli 'delete'? Można, ale jeśli towar jest gdzieś użyty w sello (aukcje, transakcje) to nie będzie takiej możliwości.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...