Skocz do zawartości

Subiekt GT - eksport klientow w Sello

Polecane posty

W jaki sposob mozna automatycznie synchronizowac klientow z Sello do Subiekta, zauwazylem ze klienta w sello mozna wyeksportowac do istniejacego klienta w subiekcie, ale jesli nie mam klienta w subiekcie to musze go stworzyc recznie i powiazac a chcialbym aby system to recznie robil, szukalem w opcjach sello i na forum i jak narazie nie znalazlem (nie zauwazylem)

 

 

Pozdrawiam

Link to postu

Witam!

Mam pytanie bo mamy problem z zlokalizowaniem opcji albo takiej niema  ?

Tworze paczkę i niema w sello transakcji po prostu sprzedałem coś na sklepie.

Mam klienta w subiekcie oczywiście bo wystawiony został dokument sprzedaży i tu lipa muszę w sello tworzyć nowego klienta i dopiero powiązywać z klientem z subiekta a prościej by było wybierz z subiekta. Druga sprawa nawet jak tworze klienta i powiąże z klientem w subiekcie to i tak muszę recznie przepisywać dane do wysyłki bo import danych jest tylko z serwisu

Mozna to jakoś rozwiązać ?

Pozdrawiam

Link to postu

Witam!

Mam pytanie bo mamy problem z zlokalizowaniem opcji albo takiej niema  ?

Tworze paczkę i niema w sello transakcji po prostu sprzedałem coś na sklepie.

Mam klienta w subiekcie oczywiście bo wystawiony został dokument sprzedaży i tu lipa muszę w sello tworzyć nowego klienta i dopiero powiązywać z klientem z subiekta a prościej by było wybierz z subiekta. Druga sprawa nawet jak tworze klienta i powiąże z klientem w subiekcie to i tak muszę recznie przepisywać dane do wysyłki bo import danych jest tylko z serwisu

Mozna to jakoś rozwiązać ?

Pozdrawiam

 

Takie samo zapytanie: jak klienta z subiekta przenieść do sello automatycznie?

Link to postu

Nie da się. Sello dane wysyła do Subiekta, z Subiekta pobiera jedynie towary. Sello nie służy do robienia paczek dla klientów Subiektowych. Można to w pewnym sensie obejść, dokonując sprzedaży z Sello (dodając transakcję), nie z Subiekta.

 

A przydało by się. Było by to w Waszym interesie. Bo przecież korzystając ze sklepu na oscGT w subiekcie pojawiają się klienci i zamówienia a dane do paczki trzeba ręcznie do sello przepisywać... Może warto dodać taką opcję?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...