Skocz do zawartości

Notatki - przenoszenie z Sello do Subiekt

Polecane posty

Która wersja Subiekta?

 

W 1.22 SP3 sprawdziliśmy - działa.

 

Taka wersja SGT u mnie jest. Przed instalacją łatki działało. Czy to się gdzieś ustawia specjalnie? Oczywiście w notatce mam ustawione 'wydruk' i 'dokument'. Aha, chwilowo subiekt po okresie abonamentowym - ale czy to może mieć znaczenie?

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

W Sello nie było żadnych zmian w kodzie w okolicach notatek i synchronizacji z Subiektem, więc są małe szanse, że przestało to działać pod wpływem zmiany wersji Sello. Więc być może jest to problem z Subiektem.

 

Dzięki za odpowiedź. A czy można mieć PEWNOŚĆ, że wykupienie abonamentu SGT usunie ten problem? Co o tym mówią koledzy-fachowcy od SGT?

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

Niestety nic takiego nie widze,

W dokumencie karteczowym Zamowienia w Uwagach jest tylko tylul aukcji i nick klienta.

Czy gdzies to trzeba ustawic w administracji Sello??

 

Z mojego doświadczenia wynika, że przenosi się tam notatka TYLKO WTEDY gdy jest stworzona PRZED utworzeniem zamówienia (czyli w czasie edycji nowej aukcji/transakcji). Jeśli potem dodaje się / poprawia notatki nie przenosi się do Subiekta. TO BŁĄD - mamy nadzieję, że jest na liście do następnej edycji Sello :)

Link to postu

Witam,

 

Chcesz powiedziec, ze jezeli zamowienia tworza mi sie automatycznie to pozniej juz  Sello nie naniesie zmian wprowadzonych podczas pracy nad Transakcja do tego Zamowienia w Subiekcie?

 

Pozdrawiam

 

Wg mnie naniesie wszystkie zmiany poza notatką, która zostaje w pierwotnej formie.

 

Może się uda to załodze Sello naprawić:

http://forum.sello.pl/index.php?topic=3610.msg22914#msg22914

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...