Skocz do zawartości

Zapisanie i wysłanie aukcji nie powiodło sie

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem z wystawieniem aukcji. Jest ona oznaczona jako "gotowa do wysłania" i podczas wysyłania w raporcie pojawia się komunikat "wysyłanie nie powiodło się" i faktycznie aukcja nie została wysłana, brak jej również na liście w zakładce "trwające". Podczas opcji wysyłania i odświeżania wszystkie pozostałe dane z konta allegro typu transakcje, komentarze itp. aktualizuję się bez problemu. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to postu

Witam,

 

Mam problem z wystawieniem aukcji. Jest ona oznaczona jako "gotowa do wysłania" i podczas wysyłania w raporcie pojawia się komunikat "wysyłanie nie powiodło się" i faktycznie aukcja nie została wysłana, brak jej również na liście w zakładce "trwające". Podczas opcji wysyłania i odświeżania wszystkie pozostałe dane z konta allegro typu transakcje, komentarze itp. aktualizuję się bez problemu. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Sprawdź, czy przypadkiem allegro nie zmieniło układu kategorii. Ja też przed chwilą odkryłem, że aukcje się nie wystawiają bo szablony są przygotowane do starych kategorii.

Link to postu

Zdarza się, że webApi Allegro zwraca niepełne formy płatności a Sello wymaga ich do zapisania aukcji. Stąd pojawia się błąd "należy wybrać co najmniej 1 formę płatności". W wersji 1.6 to ograniczenie będzie zniesione, więc aukcja powinna się zapisać - jednak może okazać się przez to, że nie będzie się jej dało wystawić bez uzupełnienia tych pól.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...