Skocz do zawartości

Kmentarze przestały się wystawiać.

Polecane posty

1. w złym dziale umieściłeś pytanie

 

2. więcej informacji potrzebnych, czy czasem aukcji nie usunęli pracownicy Allegro, w raporcie jest jakiś błąd? jak tak niedawno miałem to w raporcie było info (po angielsku) sugerujące użycie niedozwolonych słów -podmieniłem treść komentarza i po sprawie. Dodam, że komentarz był "normalny", bez słów potocznie uznanych za niestosowne w tego typu treściach.

Link to postu

1-Jak temat nie jest pilny to żeby nie zawracać głowy bartkowi wolę napisać tutaj a oni niech cisną do 1.7 ;]

 

2-Aukcje nie zostały zamknięte przez aledrogo

Komentarz wystawiam ten sam d 3 miesięcy bez zmian ale faktycznie w raprtach am

 

"   "":ERR_FORBIDDEN_WORDS_IN_FEEDBACK  "

 

Ale nie wiem czemu? bo nic nie zmieniałem.

 

A wiszą mi komentarze do wystawienia z 30.09 hmm

Link to postu

Hej

 

Nie wiesz zmieniłem po prostu cały komentarz od tej zmiany a poprzedni brzmiał :

 

Transakcja przeprowadzona wzorowo.Wyśmienity kontakt i szybka wpłata zapewniła temu allegrowiczowi expresową dostawę i prostą drogę do pozytywnego komentarza.Interesy z takim użytkownikiem to czysta przyjemność.Zapraszamy ponownie.

 

I do tego się dowalili.

 

A teraz nie ma problemów z komentarzem. (swoją drogą na razie i tak am przekierowanie na allegro z mojej strony ale am nadzieję do końca miesiąca ruszy esklep a do tego czasu powinni mi dziękować i po rękach całować :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...