Skocz do zawartości

Co z wersją 1.7?

Polecane posty

  • 4 miesiące temu...

Hehe,

 

co z wersją 1.7?

 

Chciałbym wyrazić swoje ubolewania w kilku punktach.

 

1) Ja mówie, że jak wyjdzie pod koniec tego roku to będzie dobrze :) sam jestem użytkownikiem Sello. Ale niestety rezygnujemy z tej propozycji firmy Insert. Dlaczego? Zaczyna nas bawić fakt, że użytkownicy piszą co nie działa, co zmienić i ulepszyć - NA FORUM INTERNETOWYM "NO K****" MOŻE LEPIEJ NA FACEBOOKu sobie porozmawiajmy.

 

2)Czy Firma z taką bazą klientów, takim dochodem, takim potencjałem technicznym nie jest w stanie sama ustalić realnych zasad działania i modelu biznesowego. 3) Obsługujemy ok. 250 transakcji dziennie. Niestety od 2 tygodni nie było dnia aby klucz nie wskazał limitu.

 

3) Kolejne, "wszystkie" sztuczki "Biednego i kochanego Pana Bartka" właśnie teraz dają efekt. Dla mnie to ten człowiek sam ten program pisze - może z dwoma stażystami z drugiego roku IT, my testerzy i zasób ludziki przygotowany, tylko że niestety jest w szarej dupie z aktualizacjami.

 

4)Ile tych aktualizacji zmian na tydzień jest, żeby nie szło tego ogarnąć?

 

5)I proszę mi nie pisać, że SIE NIE ZNAM - NIE PRACUJE W TAKIEJ FIRMIE, bo przez 14 lat pracowałem w Capie czyt. Capgemini i byłem pracownikiem na st. Product Managera, wiec coś o działaniach i realizacjach projektów. I wiem, bo nie mówie że jestem SUPER PRACOWNIKIEM, ale jak wpadlo jedno opóźnienie to szło się zesrać z całą resztą. I nie musi to być nawet powodem ilość osób do pracy ale na pewno planowania.

 

6)Powiem jedno może kupić WAM Microsoft Project, lekturka tutaj http://office.microsoft.com/pl-pl/project-help/jak-dziaa-planowanie-w-programie-project-HA010213027.aspx

 

7) Z pozdrowieniem dla użytkowników SELLO "Panowie z Sello - wyżej sracie niż dupy macie" Najpierw napraw 1.6.1 a potem podniecaj się status barem na 1.7

 

Pozdrawiam,

DZ

Link to postu

Nikt tutaj specjalnie statusbarem się nie podnieca. Każda kolejna wersja to przecież poprawka istniejących wersji więc nie rozumiem za bardzo ostatniego zdania. Wersja to tylko kolejny numer, czy to będzie 1.6.2 czy 1.7 to jest tylko kwestia przyjętych oznaczeń.

 

Odniosę się także do punktu 1. Forum jest po to, żeby rozmawiać - taka jest jego definicja. Więc nie widzę innej alternatywy aby użytkownicy mogli dyskutować nt tego co i jak zmienić.

Link to postu

Witam,

 

popieram kolegę e-sportline. Sello jest traktowane przez firmę Insert po macoszemu... Podejście do projektu jest bardzo amatorskie (i nie piję tutaj do Bartka). Dziwię się, że w tak dużej firmie (a może to tylko pozory) jak Insert nie ma ludzi, aby zająć się tym programem na poważnie. Na rynku jest potężna luka w temacie oprogramowania wspierającego sprzedaż na aukcjach oraz w sklepach internetowych i nikmu nie udało się jej zapełnić.

Moim zdaniem Sello powinno zostać podzielone na wersję Lite dla sprzedawców-hobbystów-amatorów (przy zachowaniu obecnej jakości i ceny) oraz na wersję Pro dla "dużych graczy", którzy nie mogą sobie pozwolić na to co w tej chwili się dzieje. W drugim przypadku cena może wzrosnąć, ale za ceną musi iść jakość!

 

Bartku czy tzw. decydenci w Waszej firmie wiedzą jakie są oczekiwania klientów wobec Sello?

 

Pozdrawiam

Link to postu

Witam,

 

Każda kolejna wersja to przecież poprawka istniejących wersji więc nie rozumiem za bardzo ostatniego zdania. Wersja to tylko kolejny numer, czy to będzie 1.6.2 czy 1.7 to jest tylko kwestia przyjętych oznaczeń.

 

Mistrzu wiem, wiem ale poczytaj sobie co p******** za przeproszeniem, wszystko ale to wszystko co zgłaszamy wrzucasz stwierdzenie "przy kolejnej wersji" naturalnym jest, że kolejna to 1.7, a 1.6.2 to poprawka, przynajmniej mi się tak wydaje.

 

Nikt tutaj specjalnie statusbarem się nie podnieca.

 

No pewnie, że nie ja może podnieciłbym się działającym sello

 

Odniosę się także do punktu 1. Forum jest po to, żeby rozmawiać - taka jest jego definicja. Więc nie widzę innej alternatywy aby użytkownicy mogli dyskutować nt tego co i jak zmienić.

 

Oczywiście, zgadzam się jak najbardziej, ale to takie Polskie pierduliny z tego wychodzą - Ludzi mówią, ty - następna wersja, z gęby dupe zrobiłeś juz kilka razy mówiąc o terminach. Dodatkowo, traktujmy się poważnie, jak ktoś pisze że jest taki i taki problem - ty, że no tak w następnej wersji - a klient jak ciul czeka na konkrety. My Mistrzu za to płacimy, nie ważne czy 19 zł czy 190 zł - dla mnie to bez znaczenia, a problemy wewnątrz firmy Insert raczej nie interesują. Mi jak się pierdoli Sello to nie przybiegam do Ciebie i nie pisze żebyś mi pomógł klienta obsłużyć, tylko to naprawił, a z problemem sam sobie radze. I jak mówie będzie na jutro, następnego dnia na jutro, itd. to ciula z klienta robię.. I nie mówię o jednostkowym problemie, tylko o oczywistych błędach. Bo ludzie was czytają, i np. mnie coraz to bardziej śmieszy. Tylko ty jako odpowiedzialna - z tego forum to wynika - osoba za kontakt z klientem.

 

UMIESZ POWIEDZIEĆ JAK FACET Z JAJAMI KIEDY BĘDZIE TO 1.7?

 

Bo chyba to nie jest problemem. A nie musisz tego trzymać w tajemnicy jak jest taki program na rynku jeden jedyny.

 

Oczywiście szanuję cię za jedno - CZAS ODPOWIEDZI NA TYM FORUM. Tylko szkoda że sam tu z*********.

 

Pozdrawiam,

DZ

Link to postu
Bartku czy tzw. decydenci w Waszej firmie wiedzą jakie są oczekiwania klientów wobec Sello?

Tak. Jakiś czas temu zgłosiłem te "oczekiwania" użytkowników zebrane z forum i dzięki temu (już się powtarzam), mamy większe zasoby. Jednak w tym konkretnym problemie więcej rąk_do_pracy nie koniecznie zmieniło by cokolwiek.

 

UMIESZ POWIEDZIEĆ JAK FACET Z JAJAMI KIEDY BĘDZIE TO 1.7?

 

Bo chyba to nie jest problemem

 

Jest, o czym już wielokrotnie wspominałem. Sello jest uzależnione od serwisów zewnętrznych co powoduje, że wszelkie plany trzeba z dnia na dzień zmieniać. Mówiąc przykładowo, tworząc soft niezależny wiadomo co nie działa i co należy poprawić. W przypadku Sello sytuacja może się zmienić z dnia na dzień i trzeba na to jakoś zareagować. Takie zdarzenia przerywają cześć prac nad wersją kolejną (1.7).

 

Link to postu

Jest, o czym już wielokrotnie wspominałem. Sello jest uzależnione od serwisów zewnętrznych co powoduje, że wszelkie plany trzeba z dnia na dzień zmieniać. Mówiąc przykładowo, tworząc soft niezależny wiadomo co nie działa i co należy poprawić. W przypadku Sello sytuacja może się zmienić z dnia na dzień i trzeba na to jakoś zareagować. Takie zdarzenia przerywają cześć prac nad wersją kolejną (1.7).

W takim razie czym są Twoje zapewnienia o wypuszczeniu HF2, 1.7... Wiesz o takich a nie innych okolicznościach a jednak jesteś w stanie napisać tutaj ludziom o konkretnych nie realnych terminach... Szkoda :/ Dzisiaj mnie Sello dobija

Link to postu

 

 

Jest, o czym już wielokrotnie wspominałem. Sello jest uzależnione od serwisów zewnętrznych co powoduje, że wszelkie plany trzeba z dnia na dzień zmieniać. Mówiąc przykładowo, tworząc soft niezależny wiadomo co nie działa i co należy poprawić. W przypadku Sello sytuacja może się zmienić z dnia na dzień i trzeba na to jakoś zareagować. Takie zdarzenia przerywają cześć prac nad wersją kolejną (1.7).

 

 

Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że nowa wersja może nigdy nie powstać... bo zawsze możecie się tłumaczyć: " W przypadku Sello sytuacja może się zmienić z dnia na dzień i trzeba na to jakoś zareagować. Takie zdarzenia przerywają cześć prac nad wersją kolejną (1.7)."

Takie przeciąganie może trwać w nieskończoność, a wasi klienci mają ciągle problemy na które nie możecie zaradzić.

Cały czas mam problemy z pobieraniem danych i wystawianiem aukcji co strasznie utrudnia mi prace jak i wszystkim waszym klientom płacącym za wadliwy program.

Uważam, że rozwiązanie tego problemu powinno być dla Was PRIORYTETEM a sytuacja ciągle się przeciąga i zero konkretów!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...