Skocz do zawartości

Nie pobiera wszystkich transakcji

Polecane posty

Generalnie problem jest znany, ale źródeł jego występowania może być co najmniej kilka.

 

1. Pobrać transakcje WYŁĄCZAJĄC opcję historii

2. Jeśli są jakieś błędy w raporcie po pobraniu transakcji to proszę wkleić ich treść.

3. Po przerwach konserwacyjnych na Allegro tak po prostu bywa, że transakcje pojawiają się z dużym opóźnieniem.

4. Reszta nie "działa" - to raczej mi, jako programiście, niewiele mówi - potrzebne są szczegóły, objawy, co jest pobierane, jak się objawia niedziałanie.

Link to postu

Witam,

sello nie pobiera mi wszystkich transakcji, nie ma błędu ale znalazłem co najmniej dwie których nie pobrało. W obu przypadkach sprzedaż na aukcji w licytacji 2 rzeczy. Wszystko w kategorii Odzież. Nie mogę nigdzie znaleźć opcji wymuszenia pobierania kategorii....

 

klinknij na znaczek sello>narzędzia>synchronizuj parametry serwisu> wymuś pobranie kategorii

 

powinno pomóc

 

Link to postu

A trwa? Proszę sprawdzić czy na innym komputerze nie było włączone pobieranie - jeśli tak to odpalenie pobierania na innym komputerze jest blokowane - bo pobieranie tych samych danych z 2 komputerów jednocześnie nie ma sensu.

 

Rozwiązaniem tego problemu może być ustawienie użytkownika synchronizującego dane (w parametrach wysyłania i pobieranie danych) i zalogowanie się na niego tylko na jednym komputerze.

 

Jeśli informacja o trwającej synchronizacji jest błędna, proszę zrestartować serwer SQL (ewentualnie komputer na którym ten serwer jest uruchomiony).

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...