Skocz do zawartości

STREFA SELLO padła POMOCY !!! ... ZNOWU NIE DZIAŁA !!!!

Polecane posty

Potwierdzam ponownie strefa sello padła, w dodatku blokuje prace w sieci Lan drugiego stanowiska

*****stanowisko z bazą radzi sobie- długie łączenie i błedy z strefą sello, zaś kliencki po zalogowaniu prawie wszystko na biało po paru kliknięciach pokazuje się normalny interfejs zaś po 40-60 sekundach błąd sello i zamyka go winda vista*****

przed awarią ss działało ok.

Link to postu

HALLO Obsługa Sello... Wątek pojawił się kilka godzin temu i nikt z Was nie miał ochoty ustosunkować się do tego ???? Rozumiem, że poniedziałek to trudny dzień (czasami) ale można chociaż napisać co robić albo podac informację, że znacie problem i kiedy będzie rozwiązany !!!!!!!!! HALLO !!!!! JEST TAM KTOŚ z OBSŁUGI SELLO ??? !!!!

Link to postu

Nie wiem jakie tu można podać konkrety w tej sytuacji. Sprawa jest przekazana do administratorów i na bieżąco nie wiemy jaki jest postęp prac (musiałbym stać nad nimi). Wiemy tylko, że pracują nad tym. Jeśli będę wiedział coś więcej, dam znać.

 

W tej chwili wygląda na to, że serwer działa jednak jest mocno obciążony.

Link to postu

To że serwer strefy jest obciążony to każdy widzi. Problem jest w tym że wy nic nie robicie z tym żeby to usprawnić. Takie pady serwera pojawiają się cyklicznie. Potem człowiek musi się ostro tłumaczyć przed klientami. Zacznijcie w końcu poważnie traktować swoich klientów.

Nie wiem jakie tu można podać konkrety w tej sytuacji. Sprawa jest przekazana do administratorów i na bieżąco nie wiemy jaki jest postęp prac (musiałbym stać nad nimi). Wiemy tylko, że pracują nad tym. Jeśli będę wiedział coś więcej, dam znać.

 

W tej chwili wygląda na to, że serwer działa jednak jest mocno obciążony.

Link to postu

Strefa nie działa w dalszym ciągu - drugi dzień awarii. Jeśli dla jednej transakcji są tworzone przynajmniej dwie strony (pierwsza w momencie sprzedaży, druga w momencie pobrania transakcji a trzecia jeśli się nie mylę w chwili zgrupowania transakcji) to chyba nie ma się co dziwić, że strefa jest obciążona.

Mam nadzieję, że nie zatrudniacie tych samych "speców" co Allegro, bo u nich naprawa awarii to chyba rzecz nie do przeskoczenia.

Link to postu

Czy serwery licencji też padły, bo zauważyłem, że odkąd strefa nie działa to i licencję sello przy starcie pobiera bardzo długo. A jeśli nie działają to pewnie za dwa dni każdemu sello padnie (z tego co wiem sello może działać bez sprawdzenia licencji przez 5 dni) a wówczas chyba Was tam zlinczują w tym Insercie. 3 dzień bez strefy to delikatnie mówiąc przesada.

Link to postu

Zapewne już to zauważyliście,ale dla porządku informuje,że Strefa działa.

 

...no nie całkiem:

Błąd	2010-12-09 08:50:34	Otwieranie strony w Strefie Sello nie powiodło się: dotyczy: xxx (xxx) klient: xxx_: SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured : 

 

choć rzeczywiście zaczęło działa, czyli standardowe "zatkanie"...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...