Skocz do zawartości

Miniaturki sprzedanych przedmiotów przy transakcjach

Polecane posty

Witam,

olbrzymim ułatwieniem mej pracy byłoby dodanie w zakładce transakcje miniaturek przedmiotów jakie dany Klient zakupił - w opcji powiększającej się po najechaniu na nie myszką.

Czy taka opcja jest możliwa do wykonania?

Sprzedaję towar jednorazowy, za każdy razem inny (system numeracji nie wchodzi w grę - zbyt czasochłonne), więc przy przygotowywaniu przesyłek zmuszona jestem do klikania 'strona aukcji' i tak z każdą transakcją...

Pozdrawiam.

Link to postu

Można opracować taką funkcję / zakładkę w której będą pokazywały się miniaturki wszystkich wygranych aukcji.

 

Wg mnie nie jest to bez sensu, ponieważ sprzedaję towar - odzież, która jest bardzo zróżnicowana - i zawsze są pojedyncze sztuki - czasowo nie opłaca mi się np. numerować każdej sztuki i wpisywać nr w tytule aukcji - dużo szybciej jest zerknąć na miniaturę i jest wiadome co mam spakować do przesyłki.

Link to postu

ooo.... bardzo dobry pomysł. Ja mam co prawda towar powtarzalny i mam system unikalnej numeracji...ale też za każdym razem klikam "strona aukcji" aby się upewnić. Pierwotnie sądziłem, że numeracja rozwiarze mi ten problem ale efekt jest taki, że stanowi element wspomagający rysunku.

 

Będzie to bardzo pomocne - i to właśnie w TRANSKACJE oczekujące na płatność

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

To nie jest kontrolka, to jest zwykły kawałek "strony" HTML. Zachowując proporcje zdjęcie rozciągało by się w bok lub na długość, lub miało "białe" paski - jeśli ustalilibyśmy stały rozmiar. Podobne rozwiązania są stosowane w różnych galeriach zdjęć (skydrive, facebook). Ciężko byłoby dobrać ramkę zdjęcia tak aby pasowała do zdjęć w formacie 4:3, 16:9, 16:10 itp i ich wersji wertykalnych, stąd każde zdjęcie jest ograniczane do największego kwadratu wpisanego.

 

Czy jest z tym jakiś szczególny problem, że zdjęcia wyświetlane są właśnie w takiej postaci?

Link to postu

Tak jak pisałem w którymś poście obok zdaje się, w transakcjach, paczkach i towarach wyświetlane są zdjęcia z kartoteki towarów. W aukcjach wyświetlane są zdjęcia z aukcji.

 

Jeśli kartoteka w Sello nie jest prowadzona a zdjęcia umieszczane są tylko w aukcjach to faktycznie nie będą się one wyświetlać w transakcjach i paczkach. Rozpatrzymy zmianę w kolejnej wersji tak, aby były prezentowane zdjęcia z aukcji, nie z towaru.

Link to postu

Czy na pewno takie możliwości są potrzebne? To miał być z założenia tylko dodatek prezentujący zdjęcia a zaczyna się z tego powoli robić całkiem spory kawałek funkcjonalności :) - bo doliczyć trzeba nowe okno z parametrami (zapewne w kontekście użytkownika), przebudowa mechanizmu sięgania i wyświetlania podglądu szczegółów itp.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...