Skocz do zawartości

Remanent za dany okres

Polecane posty

Witam,

w programie Subiekt Nexo muszę zrobic remanent na koniec roku za rok 2021. Sytuacja wydaje mi się bardziej skomplikowana, ponieważ do programu zostały wprowadzone stany magazynowe, które jako podmiot dostałem w darowiznie (przejęcie firmy). Zostały one wprowadzone na stan "Przychodem wewnętrznym" (data wprowadzenia 28.12.2020 r.).

 

Księgowa na koniec roku oczekuje, że przedstawię jej remanent w którym zostana wziete pod uwagę tylko towary, które zakupiłem w roku 2021 (wprowadzone na stan "Fakturą VAT zakupu") i sprzedane w roku 2021, ale tylko z tej puli które zostały zakupione przeze mnie a nie pochodzące z darowizny.

 

W jaki sposób wykonać taką operację w programie Subiekt Nexo? 

Link to postu

Ostatnio miałem podobny problem, ale z innej perspektywy:

 

Chcieliśmy uzyskać raport ruchów partii towarów filtrowanych, których przychody zaszły w okresie X.

Czy da się to jakoś zrobić?

Wiem, że jest parę raportów gdzie ruchy można prześledzić po odpowiednich filtrach i partiach, ale nigdzie nie mogę znaleźć filtru "Uwzględniaj tylko pozycje z przyjęć <zakres dat>".

Podobny filtr rozwiązałby też problem z tematu.

 

Ogólnie filtrowanie można by rozdzielić na przychody i rozchody i do każdego z nich dodać filtry jak wyżej "Uwzględniaj tylko pozycje z przyjęć/rozejść <zakres dat>".

 

Ew. czy może da się to już jakoś zrobić?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...