Skocz do zawartości

Jak przyspieszyć generowanie/wydruk etykiet WzA

Polecane posty

Jak przyspieszyć generowanie i drukowanie etykiet do zamówienia w Sello.

Teraz przy tworzeniu paczki drukujemy etykietę pomocniczą i dajemy paczkę do spakowania. Później paczki jeszcze raz okelejamy właściwymi etykietami utworzonymi z WzA.

Chcielibyśmy od razu mieć do paczki etykiewę z WzA aby ominąć proces ponownego oklejania paczek.

Nadmienię, że konkurencji zajmuje 3 sekundy utworzenie i wydrukowanie etykiety z WzA. W sello trwa to wieczność :(

Link to postu
W dniu 29.11.2021 o 12:13, Mariusz Walaszek napisał:

A i rozwiazanie z drukowaniem z WzA odpada też z takiego powodum że Sellko obsługuje nam 6 kont Allegro. WzA przy zmiani ekonta wymaga przelogowania.

Nie rozumiem... Właśnie WzA wymaga przelogowania a Sello nie.

 

Uruchamiasz drugą instancję i puszczasz druk w Sello, niech sobie pobiera w spokoju... Ale ja tylko Pocztę tak pobieram, InPost mam przez ShipX nadal i drukuje się błyskawicznie.

 

W dniu 29.11.2021 o 12:11, Mariusz Walaszek napisał:

Ciągle wolniejsze niż u konkurencji

Ale jednak ciągle jesteś z Sello 😁

Link to postu
W dniu 29.11.2021 o 13:28, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Nie rozumiem... Właśnie WzA wymaga przelogowania a Sello nie.

 

Uruchamiasz drugą instancję i puszczasz druk w Sello, niech sobie pobiera w spokoju... Ale ja tylko Pocztę tak pobieram, InPost mam przez ShipX nadal i drukuje się błyskawicznie.

 

Ale jednak ciągle jesteś z Sello 😁

Już niedługo tylko do końca roku :(

Dla nas kluczowe jest oddać zamówienie do pakowania od razu z docelową etykietą. Uzyskanie takiej etykiety z Sello do minimum 1 minuta u konkurencji maks 10 sekund. Wystarczy 120 zamówień dziennie i masz 2 godziny na bezproduktywne czekanie aż Sello łaskawie przygotuje etykietę do druku.

Te narzędzia mają skracać czas obsługi a nie wydłużać.

Link to postu

Sello w obrębie tworzenia przesyłek i etykiet jest nastawione bardziej na działanie zbiorcze niż pojedyncze. W nowym Sello NX podejście to będzie uwzględniać również obsługę pojedynczą transakcji.

W teorii w Sello też da radę w kilka sekund uzyskać wydruk, ale operacje jak utwórz przesyłkę, odbierz status, pobierz wydruk są tutaj rozdzielone na osobne procesy. Można by było pomyśleć aby wykonać wszystkie te czynności po kliknięciu jednego przycisku - np drukowania, a biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie serwisem WzA spróbujemy to dodać jeszcze w starym Sello. Muszę rozeznać temat.

  • Lubię to 2
Link to postu
W dniu 1.12.2021 o 22:21, Mariusz Walaszek napisał:

Tzn. Jakiego?

Równie dobrze mogą sie zalogować do WzA i pobrać etykietę.

ProstaPaczka2

 

Sprawdzone. Jak nie było WzA to b. dobrze mi pomagała w etykietach pocztowych. Teraz mam tam kurierów dla zamówień z innego źródła niż allegro.

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 1.12.2021 o 22:21, Mariusz Walaszek napisał:

Tzn. Jakiego?

Równie dobrze mogą sie zalogować do WzA i pobrać etykietę.

 

W dniu 1.12.2021 o 23:08, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

ProstaPaczka2

 

Sprawdzone. Jak nie było WzA to b. dobrze mi pomagała w etykietach pocztowych. Teraz mam tam kurierów dla zamówień z innego źródła niż allegro.

Ja chcę mieć etykietę z WzA w chwili tworzenia paczki w Sello. Po co mi dodatkowe rozwiązania. Ma byc po prostu szybko. Każdy dodatkowy program to przełączanie się, możliwość pomyłki i stracony czas.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...