Skocz do zawartości

drugie konto Allegro na Sello

Polecane posty

Witam, nie mogę znaleźć instrukcji jak dodać drugie konto Allegro do Sello tak aby obsługiwać dwa konta jednocześnie... może ktoś mi pomóc? lub ewentualnie wskazać gdzie taką instrukcję mogę znaleźć? Znalazłem tylko instrukcje jak założyć jedno konto.

Nie chce eksperymentować na już dobrze skonfigurowanym i działającym koncie od 2 lat.

Edytowane przez Zbyszek Podrażka
Link to postu
  • 4 tygodnie później...
18 godzin temu, Mariusz Kownacki napisał:

Trzeba te konto zautoryzować

Pierwsza autoryzacja jest wykonywana już na etapie dodawania konta do Sello. Raczej skupiłbym się na błędach w raporcie. A jeśli ich nie ma, to może po prostu dane pobierane są tylko z bieżącego konta a nie ze wszystkich? Ewentualnie pobierane są ze wszystkich a w kontekście konta wybrana jest to pierwsze konto i nie widać danych z drugiego.

Link to postu
23 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

Pierwsza autoryzacja jest wykonywana już na etapie dodawania konta do Sello. Raczej skupiłbym się na błędach w raporcie. A jeśli ich nie ma, to może po prostu dane pobierane są tylko z bieżącego konta a nie ze wszystkich? Ewentualnie pobierane są ze wszystkich a w kontekście konta wybrana jest to pierwsze konto i nie widać danych z drugiego.

Jak pobiera to tylko to pierwsze konto... tak jakby drugiego konta w ogóle nie widzi. Jak robię synchronizacje i wybieram to drugie konto to i tak w raporcie jest tylko to pierwsze konto.

Link to postu
W dniu 1.03.2022 o 08:36, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Czy zapoznałeś się z instrukcją uruchomienia:

https://www.sello.pl/tutoriale/

 

Marcin tu wszystko ok - przecież pierwsze konto chodzi bez zastrzeżeń - ja tylko chciałbym wiedzieć krok po kroku jak dodaje się drugie konto(tak jak to jest w instrukcji tworzenia pierwszego konta).

Bo po tym co tu uzyskałem to: wystarczy dodać konto i je zarejestrować oraz autoryzować. Czyli powinno wszystko zadziałać i zamówienia powinny się ściągnąć tak jak przy pierwszym koncie... a tu... zonk ... nie działa... proszę o pomoc ... może coś pomijam???!

Link to postu
Godzinę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

A tu dodałeś Sello na drugim koncie?

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje

 

Podaj jakie błędy są w RAPORCIE.

 

Konto dodaje się tak jak pierwsze.

czyli jak???? bo to w zarządzaniu kontem jest wypełnione, zarejestrowane i autoryzowane - jak wspomniałem powyżej - tylko czy dalej trzeba jeszcze coś czy to wystarczy. dodam ze ustawienia dostaw też zrobiłem - ale to nie powinno mieć wpływu na to żeby chociaż ściągały się zamówienia z Allegro do Sello.

Błędy w raporcie dotyczą tylko pierwszego konta, które działa sprawnie i bez zarzutu... błędów drugiego konta nie ma, bo w ogóle tak jakby go nie było...

Dodatkowo zrobiłem synchronizacje wybierając tylko to drugie konto... no i mieli... mieli.... i nic...... bo to że wybrałem do synchronizacji danych te drugie konto to i tak błędy pokazuje z tego pierwszego konta (błędy które nie maja wpływu na działanie pierwszego konta, bo działam na nim od prawie 2 lat

Edytowane przez Zbyszek Podrażka
Link to postu
8 minut temu, Zbyszek Podrażka napisał:

ustawienia dostaw też zrobiłem - ale to nie powinno mieć wpływu na to żeby chociaż ściągały się zamówienia z Allegro do Sello.

dostawy mają znaczenie, jeśli nie ma powiązania z dostawami allegro to zamówienia się nie pobiorą

 

Jak pobierasz zamówienia?

Link to postu
20 godzin temu, Zbyszek Podrażka napisał:

Błędy w raporcie dotyczą tylko pierwszego konta, które działa sprawnie i bez zarzutu...

To zdanie jest podejrzane :). Mam nadzieję, że to są błędy typowo informacyjne, mające zwrócić uwagę niż takie, które mówią o tym, że coś nie działa prawidłowo.

 

20 godzin temu, Zbyszek Podrażka napisał:

błędów drugiego konta nie ma, bo w ogóle tak jakby go nie było

Brak błędów nie jest oznaką niepoprawnie działającego konta, wręcz przeciwnie.

 

Proszę podesłać jakiś zrzut ekranu, jak są pobierane transakcje z tego drugiego konta i co to znaczy że "mieli". Czy leci na dole pasek postępu dla tego drugiego konta i czy on się zatrzymuje na jakimś etapie czy kończy się? Czy da radę pobrać aukcje z tego drugiego konta? Jaki kontekst konta jest ustawiony w prawym górnym rogu okna programu?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...