Skocz do zawartości

Aktualizacje zbiorcze

Polecane posty

Witam,

 

Kiedyś pytałem o taką funkcjonalność, miała być...

Może przypomnę.

Bazując na funkcjonalności Subiekta dodać można w zakładce towary, zbiorcze:

 

- dodaj/usuń szablon aukcji,

- dodaj/usuń cechę,

- zmień grupę, to przydaje się jak odłączymy stary towar i w tedy można go przenieść do odpowiedniej grupy, ułatwiło by to sprawę w porządkach.

 

W zakładce szablony opisów:

 

- automatyczna aktualizacja szablonu opisów z szablonem, może podpiąć na stałe?

Zmiana opisu szablonu spowoduje aktualizację w szablonie.

 

Ale najważniejsze jak na razie to dodanie funkcjonalności w towarach.

 

Może Team Sello wypowie się czy będzie to wprowadzone?

 

Link to postu

I ja się dołączam do tych propozycji.

A propos aktualizacji szablonów - coś jeszcze przyszło mi do głowy

 

Jeśli wystawiamy aukcje ponownie to jest opcja aktualizuj ceny towarów - można by dodać jeszcze aktualizuj opis towaru.

Jeśli zmienię opis towaru w Subiekcie to przy ponownym wystawianiu aktualizowałby się sam.

W tym momencie muszę po zmianie opisu w SGT wystawiać aukcje od nowa żeby mieć nowy opis.

Pozdrawiam

Link to postu

- zbiorcze usuwanie / dodawanie cech z subiekta

- w towarach zbiorcze usuń szablon aukcji oraz sortowania wg dodanych szablonów wg danego konta allegro (taki listing jak już jest wg kont pod względem wystawienia), czyli mógłbym wyświetlić, które towary mają szablon dla konta x, które dla y itd, oraz w których brak dla danego konta

- zbiorcza aktualizacja szablonów aukcji w każdym parametrze, np. zaznaczam wszystkie (lub część) i zmieniam np. tylko paczkomaty (najbardziej jednak brak mi automatycznej zmiany opisów aukcji)

Link to postu

W module towary zbiorcza synchronizacja tylko zaznaczonych towarów z Subiektem.

 

Bo teraz jest pod prawym klawiszem "Synchronizuj z Subiektem" ale po wybraniu tej opcji synchronizują mi się wszystkie towary co niekiedy jest uciążliwe.

Po co mam synchronizować 10000 towarów jeśli w danym momencie interesuje mnie tylko jeden konkretny produkt.

 

Acha i błagam jak będzie robić zbiorcze to pokolorujcie menu pod prawym klawiszem myszy.

Jakieś dwa kolory Was nie zabiją, a poprawią czytelność tego menu bo ono jest długie i nie mogę od razu wybrać z listy tylko muszę ją przeszukiwać i jest to denerwujące...

Wystarczy "usuń" dać na czerwono i pogrubić kilka najważniejszych opcji lub dać je na zielono.

 

Pozdrawiam.

 

OFFTOP

A kiedy Sello wprowadzi coś takiego:

Sorry za offtop ale może ktoś nie widział jeszcze takich możliwości :)

Link to postu

Nie wiem czy podchodzi to pod zbiorcze ale w module towary "o statusie w serwisach aukcyjnych" są tylko dwie opcje - wystawione i nie wystawione,

a co z aukcjami zaplanowanymi do wystawienia?

 

Powinna być tu jeszcze grupa zaplanowane do wystawienia czyli aukcje zaplanowane do wystawienia przez Sello z ustawioną datą wystawienia i oznaczone jako gotowe do wystawienia.

 

Z forum wynika że dużo osób sprawdza wystawione towary na podstawie tego modułu i tego znacznika.

Jak już pisałem kiedyś nie popieram bezsensownego wystawiania aukcji więc przygotowuję sobie aukcję i ustawiam dzień i godzinę rozpoczęcia tak żeby zakończenie aukcji wypadało wtedy kiedy chcę no i wtedy te towary widnieją jako niewystawione ale przecież są przygotowane do wystawienia więc znacznik ten jest mylący.

 

Pozdrawiam.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

Kiedyś pytałem o taką funkcjonalność, miała być...

Może przypomnę.

Bazując na funkcjonalności Subiekta dodać można w zakładce towary, zbiorcze:

 

- dodaj/usuń szablon aukcji,

- dodaj/usuń cechę,

- zmień grupę, to przydaje się jak odłączymy stary towar i w tedy można go przenieść do odpowiedniej grupy, ułatwiło by to sprawę w porządkach.

 

W zakładce szablony opisów:

 

- automatyczna aktualizacja szablonu opisów z szablonem, może podpiąć na stałe?

Zmiana opisu szablonu spowoduje aktualizację w szablonie.

 

Ale najważniejsze jak na razie to dodanie funkcjonalności w towarach.

 

Może Team Sello wypowie się czy będzie to wprowadzone?

 

 

Tyle razy obiecane a kiedy zostanie wprowadzone, nie mam czasu żeby cały czas pisać posty, ale jest to funkcjonalność zaimplementowana w subiekcie.

Denerwuje człowieka ręczne klepanie.

Allegro zmienia grupy i jak trzeba coś zmienić, poprawić to klikanie tysięcy produktów oddzielnie jest denerwujące.

A Sello ma podobno automatyzować.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

1.11 będzie w przyszłym tygodniu (beta), 1.12 zapewne w okolicach marca - w tej chwili trudno powiedzieć, bo jeszcze wersja nie jest zaplanowana.

 

Miała być wcześniej?

 

A czy można coś zrobić żeby cechy z subiekta zaktualizować w sello,

Mi jest lepiej żeby te cechy były takie same jak w subiekcie, zmiana w subiekcie spowodowałaby aktualizację w sello.

 

jest to możliwe?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...