Skocz do zawartości

Korekta JPK_V7M (2) za styczeń 2022 r.

Polecane posty

Dzień dobry,

 

    w dniu dzisiejszym chciałam zrobić korektę deklaracji JPK_V7M za styczeń 2022 r. Niestety, opcja "koryguj" jest nieaktywna, wyświetla się na szaro, co uniemożliwia wykonanie korekty pliku.

 

   Dodam, że opcja korekty JPK_V7M (1) dla roku 2021 jest aktywna. Problem pojawia się tylko w bieżącym roku, przy nowej wersji deklaracji JPK_V7M.

 

 

   Mam Rewizora w wersji 1.70 SP1 HF2.

 

W załączeniu zrzut ekranu jak to u mnie wygląda.Przechwytywanie.PNG.112ea1d3807d1612c86fdca71d1e4bce.PNG

Edytowane przez Anna Wiza
dodanie zdania
Link to postu

Niestety,  przy operacji "Generuj->JPK_V7M cel złożenia korekty również jest wygaszony na szaro bez możliwości zaznaczenia. Nie ma możliwości skorygowania JPK_V7M w wersji (2). Przy zmianie na starą wersję, która obowiązywała do końca 2021 roku opcja "korekta" ponownie pojawia się na czarno i jest możliwość jej zaznaczenia.

Przechwytywanie.PNG.d0141cc9140e276c4defe092e3250764.PNG

Edytowane przez Anna Wiza
Link to postu
13 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę skorzystać z operacji "Generuj->JPK_V7M" i zmienić cel złożenia.

Niestety,  przy operacji "Generuj->JPK_V7M cel złożenia korekty również jest wygaszony na szaro bez możliwości zaznaczenia. Nie ma możliwości skorygowania JPK_V7M w wersji (2). Przy zmianie na starą wersję, która obowiązywała do końca 2021 roku opcja "korekta" ponownie pojawia się na czarno i jest możliwość jej zaznaczenia.

Przechwytywanie.PNG

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...