Skocz do zawartości

Paczkomaty InPost - błąd tworzenia paczek w zewnętrznym systemie

Polecane posty

Witam,

po synchronizacji "dostawcy paczek" otrzymuję komunikat o błędzie w tworzeniu paczek w zewnętrznym systemie. W raportach mam zapis: Tworzenie paczki ??: Błąd autoryzacji - nadawca różny od tworzącego paczkę. Porównuję dane adresowe i firmy w Sello i w Menager Paczek mojego konta w InPost - to samo! O co tu chodzi?

Link to postu

sprawdź tu:

administracja -> wysyłka towarów - sposoby wysyłki ->

dostawca - inpost paczkomat (ja tak mam nazwane) -> popraw ->

synchronizacja z zewnętrznym serwisem -> z listy wybierz paczkomaty.pl ->

konfiguracja -> wpisz email i hasło takie jak masz w manager w paczkomatach

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ponawiam prośbę o pomoc. Problem nadal istnieje - brak możliwości synchronizacji "Dostawcy paczek". Szczegóły wyżej.

 

Sprawdź, czy masz adres e-mail w danych do paczkomatu. Zrób to w zakładce "do paczek", otwórz transakcję, potem kliknij 2x w adres do wysyłki. Jeśli nie ma tam adresu e-mail, to kliknij na "Sprawdź dane". Jeśli to ten problem (występuje w każdej paczce do paczkomatu) to będzie działać.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Jeśli konto w paczkomatach ma znak "-" proszę się upewnić czy nie jest to znak podobny: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dywiz

W niektórych czcionkach nie różni się on praktycznie w ogóle od minusa, a dla systemu komputerowego jest to zupełnie inny znak.

 

Takich znaków podobnych do minusa jest 4, objawiają się zwłaszcza przy kopiowaniu ich z programu pocztowego, worda itp. bo programy te często podmieniają minus na znak dywiza, pauzy albo pauzy długiej.

Akurat podobny problem z kopiowaniem minusa z maila ostatnio się u nas przewinął :).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...