Skocz do zawartości

ZLECENIE-ULGA

Polecane posty

25 minut temu, Joanna Szymańska-Kubica napisał:

Dlaczego program nalicza  kwotę zmniejszająca podatek - ulga podatkowa  300 zł od umów zlecenie ??

Proszę podać więcej informacji.

 

25 minut temu, Joanna Szymańska-Kubica napisał:

Najnowsza aktualizacja programu. 

Aby nie było nieporozumień i zbędnych pytań proszę zawsze podawać numer wersji programu - jak to wersja ?

Link to postu

Ręczne wyzerowanie miesięcznej ulgi podatkowej nic nie zmienia, tzn.  zaliczka na podatek nadal wynosi "0" i  tym samym od "należności  do wypłaty" nie jest potrącany podatek...  Kiedy można spodziewać się od Insertu  "stosownych poprawek" ? Wile firm musi rozliczyć się ze zleceniobiorcami do 07.07.br. ...  Z góry dziękuję za odpowiedź

Link to postu

Monika Marczyk, wiem, że sugestia zaproponowana przez firmę Insert nic nie pomaga. Pisałem do firmy o kolejnym problemie, mianowicie o błędnie wyliczanej kwocie składki zdrowotnej przy niskich wynagrodzeniach. Ta sama odpowiedź.

 

Mam do rozliczenia kilkanaście firm do 08 lipca i nie mam pojęcia jak się zabrać za to z tyloma błędami jakie Gratyfikant posiada. Dla mnie to żenujące, że w takim okresie gorącym nie można liczyć na wsparcie i pomoc firmy, która sprzedaje oprogramowanie. Lakoniczna odpowiedź, że w jednej z kolejnych wersji programu ukaże się stosowna poprawka. Ja rozumiem, że Insert wspiera rozwój wersji Nexo, z której też korzystam, i tam poprawki pojawiają się niemal natychmiast. Niestety wersja GT została pozostawiona sama sobie mam wrażenie.

  • Lubię to 2
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...