Skocz do zawartości

Subiekt GT - problem z zakładką " rozrachunki z odsetkami "

Polecane posty

Witam specjalistów i nie tylko ;)

 

Mam spory problem z Subiektem Gt a mianowicie z zakładką "rozrachunki z odsetkami" w Zestawieniach

 

Po wejściu widnieje wszystko co jest w normalnych rozrachunkach czyli należności i zobowiązania - jeśli chcę zmienić aby filtrowało tylko ZOBOWIĄZANIA i po wciśnięciu klawisza wyliczy wszystko znika i jest brak pozycji. Ponowny powrót do wszystkich pozycji z początku jest tylko możliwy gdy wyłącze i włączę  program ponownie.

 

Nigdzie nie mogę znaleźć w internecie o tym problemie  - może Wy się z tym spotkaliście u siebie. Czy jest ktoś mi w stanie pomóc jakoś w miarę szybko ?? Oczywiście może to być płatnie ale żeby tylko pomogło - czeka mnie ciężka praca w weekend a to dowali mi dodatkowej pracy  :( 

 

 

2114974387_Zrzutekranu2022-07-15o19_29_52.thumb.png.7006cdae296702c86c2d784a8359d580.png

Link to postu
2 godziny temu, Beata Kulma napisał:

Witam specjalistów i nie tylko ;)

Witam ;)

 

2 godziny temu, Beata Kulma napisał:

Po wejściu widnieje wszystko co jest w normalnych rozrachunkach czyli należności i zobowiązania - jeśli chcę zmienić aby filtrowało tylko ZOBOWIĄZANIA i po wciśnięciu klawisza wyliczy wszystko znika i jest brak pozycji.

Potwierdzam problem na wersji 1.72 HF2, filtr "typ rozrachunku" nie działa poprawnie, widać to już przy próbie zmianie filtra, gdzie w oknie z listą wartości nie jest zaznaczona wartość "(dowolny)", zmiana filtra na dowolną wartość powoduje ustawienie błędnej wartości typu rozrachunków przez co jest zwracany pusty wynik zestawienia.

 

2 godziny temu, Beata Kulma napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć w internecie o tym problemie  - może Wy się z tym spotkaliście u siebie.

Pierwszy raz się z nim spotykam.

 

2 godziny temu, Beata Kulma napisał:

Czy jest ktoś mi w stanie pomóc jakoś w miarę szybko ?? Oczywiście może to być płatnie ale żeby tylko pomogło - czeka mnie ciężka praca w weekend a to dowali mi dodatkowej pracy  :( 

Mogę zaproponować obejście - proszę uwidocznić kolumnę "Typ", skopiować listę do arkusza kalkulacyjnego i tam przefiltrować listę.  

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 15.07.2022 o 22:13, Daniel Kozłowski napisał:

Potwierdzam problem na wersji 1.72 HF2, filtr "typ rozrachunku" nie działa poprawnie, widać to już przy próbie zmianie filtra, gdzie w oknie z listą wartości nie jest zaznaczona wartość "(dowolny)", zmiana filtra na dowolną wartość powoduje ustawienie błędnej wartości typu rozrachunków przez co jest zwracany pusty wynik zestawienia.

Co więcej, po ponownej zmianie na "dowolny" już też nie działa (w każdym razie u mnie)

  • Dziękuję 1
Link to postu

Tak też starałem się to opisać:

W dniu 15.07.2022 o 22:13, Daniel Kozłowski napisał:

Potwierdzam problem na wersji 1.72 HF2, filtr "typ rozrachunku" nie działa poprawnie, widać to już przy próbie zmianie filtra, gdzie w oknie z listą wartości nie jest zaznaczona wartość "(dowolny)", zmiana filtra na dowolną wartość powoduje ustawienie błędnej wartości typu rozrachunków przez co jest zwracany pusty wynik zestawienia.

nie chodziło mi o wybór elementu filtra "(dowolny)" tylko o wybór dowolnego elementu filtra.

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...