Skocz do zawartości

Ceny magazynowe

Polecane posty

Cześć, jestem nowym użytkownikiem SGT, niestety osoba która zmieniała stary system ERP na SGT z tego co widzę popełniła błąd i nie zaimportowała cen magazynowych, co za tym idzie nie jestem w stanie zrobić remamentu, prowadzić zestawienia sprzedaży itp

Z tego co wyczytałem ceny magazynowe mogę zmienić jedynie poprzez przyjecie/zakup ale tu znów zdubluje magazyn, jak można to rozwiązać ? 

Link to postu
6 godzin temu, Wojciech G napisał:

Cześć, jestem nowym użytkownikiem SGT, niestety osoba która zmieniała stary system ERP na SGT z tego co widzę popełniła błąd i nie zaimportowała cen magazynowych, co za tym idzie nie jestem w stanie zrobić remamentu, prowadzić zestawienia sprzedaży itp

Nie odebrał Pan zleconych prac, nie porównał Pan wartości magazynu w starym i nowym programie ? My zawsze pokazujemy te wartości klientowi, gdyż zdarza się, że później są modyfikowane i pojawiają się podejrzenia o błędnie przeniesione dane. 

 

6 godzin temu, Wojciech G napisał:

Z tego co wyczytałem ceny magazynowe mogę zmienić jedynie poprzez przyjecie/zakup ale tu znów zdubluje magazyn, jak można to rozwiązać ? 

Polecam szukać informacji w sprawdzonych źródłach... Dla towarów, które pozostały na magazynie można zrobić tak, jak napisał Andrzej, ale należy pamiętać, że przy zwrocie / korekcie ilościowej towar wróci na magazyn w błędnej cenie. Można też wycofać skutki magazynowe na wszystkich dokumentach rozchodowych, poprawić przyjęcia i wywołać skutki magazynowe. Można też serwisowo skorygować dokumenty PW, którymi towar został przyjęty na magazyn pierwszy raz.

 

Tak w ogóle powinna to naprawić / ponieść koszty naprawy osoba, która popełniła błąd.  

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...