Skocz do zawartości

BETA - wnioski i zaskoczenia

Polecane posty

Co do bety po 2-óch dniach użytkowania:

 

- fajnie, że w paczkomatach pojawiają się maile, brak potwierdzenia wysłania paczek potrzebnego przy nadawaniu w biurze inpostu

 

- super są miniaturki, może jedynie na wydruku (ctrl+p) z sello mogłyby by się układać w poziomie, a nie w pionie, bo wydruk się wydłuża niepotrzebnie

 

- długo oczekiwane blokowanie wystawiania produktów z ilością równą ilości zarezerwowanej jest! bardzo się to przyda, niemniej przyniosło zaskoczenie: jak wystawić z towarów (mimo wszystko czasem jednak jest to potrzebne) towar, który spełnia powyższe warunki blokady? Np. dziś się skończyła aukcja (skończyła = wyprzedały przedmioty), a wiem, że jutro będę miał towar, więc chcę wystawić aukcję. Sello ostrzega, że nie mogę :(  Wiem, że i ja m.in. o to prosiłem, ale okazało się, że są wyjątki i przydało by się aby sello ostrzegało i dawało wybór - np. "wystaw mimo ostrzeżenia". Oczywiście można sobie poradzić wystawiając aukcję z zakończonych. Co inni o tym myślą?

 

- i jeszcze to o czym było w innym wątku (i związanych z tym zawiłościach) - czy sello mogło by rozróżniać dwa odbiory osobiste, tak jak allegro?

 

- no i kiedy (czy wogóle) sello będzie współpracowało z katalogiem produktów allegro?

Link to postu

1. miniaturki na wydruku poprawimy, chyba ograniczając się tylko do 1 zdjęcia.

 

2. z blokadą to zobaczymy jak się sprawa rozwinie, czy będzie to technicznie proste do realizacji.

 

3. z odbiorami osobistymi to jest trochę problem, bo ta zmiana komplikuje strasznie rozwiązanie dostaw w Sello. Na pewno nie jest to do poprawienia na szybko.

 

4. z katalogiem miało współpracować w tej wersji, jednak zabrakło nam czasu, więc prawdopodobnie w przyszłej wersji.

 

Link to postu

1. miniaturki na wydruku poprawimy, chyba ograniczając się tylko do 1 zdjęcia.

 

2. z blokadą to zobaczymy jak się sprawa rozwinie, czy będzie to technicznie proste do realizacji.

 

3. z odbiorami osobistymi to jest trochę problem, bo ta zmiana komplikuje strasznie rozwiązanie dostaw w Sello. Na pewno nie jest to do poprawienia na szybko.

 

4. z katalogiem miało współpracować w tej wersji, jednak zabrakło nam czasu, więc prawdopodobnie w przyszłej wersji.

 

 

1 - to będzie dobre rozwiązanie, tylko główne zdjęcie

 

2 - w każdym bądź razie lepiej jest tak jak jest teraz, niż tak jak było dotychczas, przynajmniej jestem ostrzegany, a ew. sposób na ominięcie blokady jest

 

3 - w zasadzie dla mnie przydała by się zakładka 'odbiory osobiste' w module 'transakcje', to by mi wystarczyło

 

4 - a kiedy "przyszła" wersja? :))

Link to postu

1 - zrobione :)

2 - w takim razie na razie tak pozostanie jak jest

3 - pomyślimy nad tym, tylko wtedy w "Do Paczek" były by również odbiory osobiste, aby nie psuć nawyków innym użytkownikom.

4 - jeszcze nie planowaliśmy wersji więc trudno powiedzieć, będziemy planować po wypuszczeniu 1.11 i wtedy będziemy znać termin z dokładnością do kilku dni :).

Link to postu

1 - zrobione :)

2 - w takim razie na razie tak pozostanie jak jest

3 - pomyślimy nad tym, tylko wtedy w "Do Paczek" były by również odbiory osobiste, aby nie psuć nawyków innym użytkownikom.

4 - jeszcze nie planowaliśmy wersji więc trudno powiedzieć, będziemy planować po wypuszczeniu 1.11 i wtedy będziemy znać termin z dokładnością do kilku dni :).

 

ad. 1 - super

ad. 2 - ok, jak wyjdzie wersja, to zobaczycie, czy innym to nie przeszkadza

ad. 3 - koniecznie dodać proszę, oczywiście nie trzeba likwidować tego co jest, ale jak pisałem w drugim wątku, w paczkach nie ma możliwości tworzenia DK, co burzy odbiory z płatnością gotówką; czy transakcje z opcją odbiór>za pobraniem trafią tam z automatu? jeśli tak, to nie trzeba by było nic ruszać z dwoma sposobami odbioru z alelgro i zostało by tak jak jest (odbiór w punkcie to zwykłe paczki, a osobisty to osobna zakładka).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...