Skocz do zawartości

po aktualizacji do 1.42.4 WzA się sypło..


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Paweł Nitendel,

Polecane posty

  • Rozwiązanie
7 minut temu, Allegro Dako napisał:

 

Nie da się wysłać paczek dl WzA.. Da się wrócić do poprzedniej wersji?? Co zrobić , by znowu wszystko działało??

 

Odśwież konfigurację  Wysyłka towarów - Sposoby wysyłki. U mnie pomogło, a problem był ten sam.

  • Lubię to 1
Link to postu

U mnie problem stale jest ale już pojawiły się problemy trochę wcześniej.  - Allegro One

Może ktoś załączył by prawidłowy skan ustawień działających WzA.

Aktualizacje nie pomagają, a pojawiają się takie błędy:

 

Pobieranie wydruku etykiety z serwisu "Wysyłam z Allegro" dla paczki "6543/2022" na koncie "X" (7613051): Przesyłka jeszcze nie jest utworzona w serwisie kuriera
Pobranie wydruku etykiety nie jest możliwe, jeśli przesyłka nie została jeszcze utworzona w serwisie "Wysyłam z Allegro", lub w paczce Sello nie ma jeszcze pobranego numeru wysyłkowego dla tej przesyłki.

 

Pobieranie stanu wykonania zlecenia utworzenia przesyłki z Allegro dla paczki "6543/2022" na koncie "X" (7613051): Nie można użyć wybranej usługi ponieważ jest ona niezgodna z zamówioną przez kupującego metodą dostawy

Kod błędu: 0 

[VALIDATION_ERROR]: Nie można użyć wybranej usługi ponieważ jest ona niezgodna z zamówioną przez kupującego metodą dostawy

 

Edytowane przez Andih .
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...