Skocz do zawartości

Brak odpisu na FPMW

Polecane posty

Brak jest tabelki z odpisem na fundusz promocji mięsa na fakturze RR, mimo tego że wcześniej nasz wzorzec wydruku uwzględniał pokazywanie takiej tabelki na fakturze. Znacznik zaznaczony odnośnie odliczenia na ten fundusz.

Brak jest też tej faktury na zestawieniu dotyczącym odpisu na fundusz promocji.

faktura rr.pdf

Link to postu
W dniu 13.10.2022 o 13:56, Małgorzata Sapiechowska napisał:

Brak jest tabelki z odpisem na fundusz promocji mięsa na fakturze RR, mimo tego że wcześniej nasz wzorzec wydruku uwzględniał pokazywanie takiej tabelki na fakturze. Znacznik zaznaczony odnośnie odliczenia na ten fundusz.

W dniu 14.10.2022 o 12:20, Małgorzata Sapiechowska napisał:

Przesyłam zrzut ekranu z wersją programu i wzorcem wydruku.

Na Pani zrzutach ekranu widać tabelkę, której rzekomo brakuje - proszę dokładniej opisać problem.

 

W dniu 13.10.2022 o 13:56, Małgorzata Sapiechowska napisał:

Brak jest też tej faktury na zestawieniu dotyczącym odpisu na fundusz promocji.

Proszę pokazać dokument z pierwszej wypowiedzi z zakładką "Fundusze promocji".

Link to postu
Godzinę temu, Małgorzata Sapiechowska napisał:

Po co te złośliwości...Właśnie w tym jest problem, że mimo że jest używany wzorzec wydruku, który Panu przesłałam  w zrzucie ekranu przy wydruku nie mam jej na dokumencie.

Proszę więc wymagam... Przekazała Pani niespójne dane, stąd potrzeba wyjaśnienia, a nie złośliwości.

Tym razem wiemy trochę więcej.

Wg tych ostatnich obrazków na dokumencie nie ma żadnych naliczeń na jakikolwiek fundusz.

Proszę pokazać zawartość zaznaczonego miejsca w kartotece towaru dla towarów "Trzoda chlewna" i "Bydło rzeźne"

image.png.c8ebc4f0d1e77d313efb22b46730437d.png

 

Link to postu
Godzinę temu, Małgorzata Sapiechowska napisał:

Właśnie w tym jest problem, że mimo że jest używany wzorzec wydruku, który Panu przesłałam  w zrzucie ekranu przy wydruku nie mam jej na dokumencie.

Niestety to kolejny błędny wniosek... Problemem nie jest wzorzec wydruku, wzorzec wydruku nie wylicza funduszy promocji, wyliczeń dokonuje program na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika, a wzorzec wydruku tylko drukuje / prezentuje dane z programu... Jak widać na Pani na ostatnim zrzucie ekranu w programie nie ma danych, więc wzorzec wydruku nie miał czego wydrukować, więc należy poszukać (według sugestii Andrzeja) dlaczego dla tego dokumentu nie zostały naliczone fundusze promocji, kiedy je Pani naliczy, to na pewno się wydrukują.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu

Znacznie lepiej!

No to została mi jedna wskazówka, nie wiem czy wystarczająco rzeczowa.

Jeśli na nowych dokumentach z tym towarem działa to proponuję usunąć tę pozycję z faktury i wstawić ponownie.

Być może w czasie wystawiania dokumentu w kartotece towaru fundusz nie był ustawiony, a teraz już jest.

Jeśli na nowych dokumentach, wystawianych teraz też nie działa naliczanie to zdalnie nie pomogę.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...