Skocz do zawartości

[Sfera] Dodawanie pozycji do słownika własnego

Polecane posty

Chciałbym podczas dodawania asortymentu uzupełnić słownik własny o nową wartość i wybrać ją na produkcie. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć metody na uzyskanie takiej możliwości w Polach Własnych 2.0 - znalazłem w dokumentacji ISlownikWlasny.Utworz(), ale to się tyczy starych pól własnych, a w IPolaWlasneAdv2Accessor są tylko pobieranie lub ustawianie wartości. Jakaś podpowiedź jak to zrobić, albo czy Sfera daje w ogóle taką możliwość?

Link to postu
3 godziny temu, Andrzej Kubik napisał:

Nie daje.

Trochę mnie Pan zmartwił. Szczerze, przyjąłem w ciemno taką możliwość, tym bardziej, że mam wrażenie, że testowałem taką możliwości w Polach Własnych pierwszej generacji. No cóż, poczekam, może Insert jednak ma to w jakieś nieudokumentowanej bibliotece, albo wpadnie do dodania w miarę normalnym okresie ;)

Link to postu



No cóż, poczekam, może Insert jednak ma to w jakieś nieudokumentowanej bibliotece, albo wpadnie do dodania w miarę normalnym okresie
To jest odpowiedź która sam dostałem z Insertu, razem z uwagą "nie planujemy zmian w tym zakresie w najbliższym czasie".
Tak, że ten...

  • Dziękuję 1
Link to postu
4 minuty temu, Andrzej Kubik napisał:

To jest odpowiedź która sam dostałem z Insertu, razem z uwagą "nie planujemy zmian w tym zakresie w najbliższym czasie".

Ok, nie byłem pewien, czy Pan dopytywał, czy nie, bo nie znalazłem wątku na forum.

Aczkolwiek, jeśli Pan takową odpowiedź dostał, to nie mam na co liczyć.

No nic, będzie trzeba wytłumaczyć klientowi, że będzie musiał Sobie sam słownik uzupełniać. Może będę mu dawał zadania w Gestorze, ta funkcja raczej działa :D

Link to postu
9 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

Ok, nie byłem pewien, czy Pan dopytywał, czy nie, bo nie znalazłem wątku na forum.

Szukał Pan na niewłaściwym forum.

 

9 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

No nic, będzie trzeba wytłumaczyć klientowi, że będzie musiał Sobie sam słownik uzupełniać.

Proszę nie przesadzać i dopisywać dane bezpośrednio do bazy danych.

Link to postu
15 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Szukał Pan na niewłaściwym forum.

A no cóż, widać za cieńki jestem na "Lepsze Forum" :P A czy na tajnym forum, Insert wyjaśnił, czemu takiej wydaje się drobnej funkcji, nie ma ...

15 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę nie przesadzać i dopisywać dane bezpośrednio do bazy danych.

... no chyba, że to jest wyjaśnienie. Pewnie się oczywiście na tym skończy, więc dziękuje za sugestię, ale szkoda, że takiej funkcji sama Sfera nie zawiera. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...