Skocz do zawartości

Kilka pytań o konfigurację - potrzebne zmiany

Polecane posty

Pierwszy dzień korzystania z Sello daje sporo znaków zapytania, rodzi nowe pytania. Pozwolę sobie je poniżej wyszczególnić. Jako, że jestem nowicjuszem z obsłudze Sello proszę o wyrozumiałość. Szukałem w F1 itd, ale nie do końca jestem pewien, czy dobrze wnioskuję co i gdzie pozmieniać, a wiem doskonale, że jeśli namieszam, to wrócić do poprawnych ustawień będzie o wiele dłużej...

 

1. Dokument końcowy - co i gdzie zmienić, żeby w wydruku PI w Nexo Pro nie wrzucało mi w notatce na dole nawy produktu? Wystarczy to co z allegro, czyli tak naprawdę nick

2. Wydruk etykiety kurierskiej - co i gdzie zmienić, aby w polu nr referencyjny prócz nr zamówienia z Sello/nr paczki, wrzucało nick z allegro? Inpost ShipX tutaj się kłania. W DPD wrzuca, bo to mam akurat przez WzA

3. Czy Wam też niekiedy taki szmat czasu tworzy etykiety/paczki w serwisie kurierskim? Pierwsze 5-7 z rana zrobiło ekspresem, od ręki. Kolejne kilka, które wzięliśmy na warsztat ok godz emu już chyba 30 min tworzyło, tzn chodzi mi o status, który widniał cały czas jako Tworzone w serwisie. Tutaj też Inpost ShipX

Link to postu

Nie, mam 15 min.

 

A co powiesz na taki błąd przy tworzeniu Allegro DPD kurier pobranie:

Tworzenie przesyłki w serwisie Wysyłam z Allegro dla paczki "8/2022" na koncie "xxxx"
nie może być puste
Z raportu:

kod błędu: 400 Bad Request

[VALIDATION_ERROR]: nie może być puste
ścieżka: additionalServices.cashOnDelivery.accountNumber
detale: Invalid value:

 
Nie mogę też do zamówienia wygenerować listy wysyłkowej, nie wiem w czym problem
Link to postu

Numer zamówienia nie jest bezpośrednio udostępniony przez tagi. Można ewentualnie odwołać się do pola Dotyczy poprzez [Transakcja::Dotyczy] gdy w niej znajduje się taki numer ZK lub oryginału wstawiony podczas importu. Ale tam będzie wtedy cała treść tego pola, a więc np Zamówienie nr 1234/2022

 

Oczywiście nie jest to żadną przeszkodą dla tagów Sello, bo nieproszony fragment można wyciąć za pomocą modyfikatorów, np.

 

[Transakcja::Dotyczy | replace=`Zamówienie nr==`]

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...