Skocz do zawartości

Towar widnieje jako zarezerwowany

Polecane posty

Dzień dobry, 

W zakładce Asortyment mam kilkanaście towarów gdzie w kolumnie Zarezerwowane widnieją liczby większe od 0. Nie wiem dlaczego tak jest. Szukam gdzie mogą być te rezerwacje towarów i nie znajduję. Po kliknięciu CTRL+I na danym towarze, wchodzę do zakładki Zamówienia, ale wszystkie ZK są jako Zrealizowane 100%.  
Gdzie jeszcze mogę szukać dokumentów, które mogą rezerwować dany asortment?

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
2 minuty temu, Rafał B. napisał:

Mam coś takiego i nie widzę nigdzie dokumentu, który by to rezerwował.

Gdzie to widzisz?

Wydaje się, że jesteś w "Asortyment", a powinieneś sprawdzić w "Raporty"

Po lewej stronie, na listingu wchodzisz w "Ewidencje dodatkowe -> Raporty -> Rezerwacje asortymentu"

Po uruchomieniu raportu możesz wskazać "Asortyment" -> "symbol zawiera" i wyszukać dany symbol asortymentu, który akurat Ciebie interesuje.

 

Jeszcze możesz zajrzeć tu:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/5807,subiekt-nexo-–-jak-wyliczyc-raport-prezentujacy-rezerwacje-asortymentu.html?token=IjIwMjQvMDIvMjUsIDEzOjI1OjEyLS0-cmV6ZXJ3YWNqZSBhc29ydHltZW50dSwgIg.zBke8-ovL6-p3hRLL6DUQdN7xJ0

Link to postu
1 minutę temu, Rafał B. napisał:

W raporcie rezerwacji tego nie ma.

A co widzisz w raporcie? Może jakiś zrzut podrzucisz? Może masz jakieś filtry uruchomione?

Jeżeli w raportach "rezerwacje asortymentu", wszystko prawidłowo funkcjonuje i tego nie widzisz, to niestety nie potrafimy pomóc co może być przyczyną, takiego stanu rzeczy :(

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...