Skocz do zawartości

Różne ceny wartości magazynowych

Polecane posty

Dzień dobry, 

 

Ciężko znaleźć mi podobną tematykę bo nawet sama nie rozumiem w czym jest problem. W naszym programie Subiekt nexo - który co prawda miał zrobioną konfigurację "po łebkach" występują dziwne zjawiska. Drukując PW, RW, WZ, MP, MW często występują różne ceny. czy jest jakiś sposób na ujednolicenie tych cech na wszystkich stanowiskach? Dodatkowo dzisiaj zauważyłam że po inwentaryzacji zmieniły się ceny magazynowe z tamtego roku. Inwentaryzacja się zgadzała tydzień temu, a dzisiaj drukując protokoły okazało się że stan magazynu jest inny niż był tydzień temu - mimo że zakres dat był ten sam. Zmianiły się dokumenty MW, PW z sierpnia/lipca. Jak to jest możliwe? dlaczego tak się dzieje? Czy można zablokować te ceny żeby one się już nie zmieniały?

 

Z poważaniem, 

Marta Hadzik

Link to postu

Z treści postów widać że porusza się Pani po omacku po Subiekcie i podejrzewam (aczkolwiek tylko podejrzewam) że w tym jest problem.

Niestety, na podstawie tego co Pani napisała nikt Pani nie zdiagnozuje problemu.

Szczerze mówiąc ja nawet dobrze nie rozumiem w czym jest problem.

Np:

4 godziny temu, Marta Hadzik napisał:

Drukując PW, RW, WZ, MP, MW często występują różne ceny. czy jest jakiś sposób na ujednolicenie tych cech na wszystkich stanowiskach?

Mam rozumieć że ten sam dokument na różnych stanowiskach drukuje się tym samym wzorcem z różnymi cenami? 😲

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...