Skocz do zawartości

Schemat dekretacji paragonu

Polecane posty

29 minut temu, Krzysztof Lasko napisał:

Kiedyś już poruszałem temat kontaktu z serwisantami, najczęściej nie mają czasu niestety.

Z jakiegoś powodu Ci serwisanci nie mają czasu, być może dlatego, że obsługują innych klientów, więc być może Pan w niewłaściwy sposób podchodzi do współpracy... Osobiście uważam, że jest zdecydowanie za mało serwisantów w stosunku do zapotrzebowania na rynku / popularności programów, ale nie mam na to wpływu, też muszę się jakość odnaleźć w tych realiach.

 

31 minut temu, Krzysztof Lasko napisał:

Problem rozwiązany poprzez ustawienie "brak" w zaznaczonym miejscu:

Dziękuję za potwierdzenie.

Link to postu
19 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

Z jakiegoś powodu Ci serwisanci nie mają czasu, być może dlatego, że obsługują innych klientów, więc być może Pan w niewłaściwy sposób podchodzi do współpracy... Osobiście uważam, że jest zdecydowanie za mało serwisantów w stosunku do zapotrzebowania na rynku / popularności programów, ale nie mam na to wpływu, też muszę się jakość odnaleźć w tych realiach.

W dniu 17.03.2023 o 09:27, Krzysztof Lasko napisał:

Oni nigdy nie mają czasu 😉 Zanim wdrożyłem Nexo prosiłem kliku z Wrocławia o pomoc, żaden nie miał czasu, a jeden zaproponował kupno "Krok po kroku"... Niestety od 16 lat pracy z Insert nauczyłem się, że muszę liczyć na siebie.

Link to postu
2 godziny temu, Andrzej Kubik napisał:

Mam natomiast wrażenie że zupełnie Pan zignorował pierwsze zdanie Daniela.

W dniu 24.03.2023 o 20:28, Daniel Kozłowski napisał:

Niestety nie pokazał Pan konfiguracji, w która prawdopodobnie stanowi problem, czyli trybu dekretacji rozrachunków.

image.png.ace6a0cc7b492a9339a88e407f3e0223.png

 

 

Edytowane przez Krzysztof Lasko
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...