Skocz do zawartości

Jak sprzwdzić wersje subiekta bez włączenia systemu

Polecane posty

Proszę przy reinstalacji "Wyczyścić rejestry systemu Windows (na przykład przy użyciu darmowych programów do tego przeznaczonych). Użytkownik posiadający wiedzę informatyczną może wyczyścić je ręcznie z lokalizacji HKEY_CURRENT_USER\Software\InsERT\InsERT nexo."

Edytowane przez Dariusz Nowak
Link to postu

41.1.2 sprawdziłęm frameworki są takie sam jak na komputerach ktore działają ostanie wpisy w logach nexo są z 23.08 a subiekt po tej dacie przy najmniej na tym jednym komputerze pracował. Ten drugi poszedł na serwi i nie mam logów.  Natomiast tenpierwszy prawdopdobniemiał wersje 41.1.0

 

Dla potomnych założyłem wątek na forum Nexo

 

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu
46 minut temu, Robert Mazurek napisał:

A wnoszą coś istotnego ?

To już musi Pan sam ocenić zapoznając się z listą zmian w programie. Według mnie istotna jest na przykład możliwość uruchomienia programu po aktualizacji systemu operacyjnego.

 

48 minut temu, Robert Mazurek napisał:

Brak miejsca na serwerze na przeprowadzenie aktualizacji

Zapewne wystarczy posprzątać, aby zwolnić miejsce. Jeśli nie to należy jak najszybciej zmodernizować ten serwer.

 

46 minut temu, Robert Mazurek napisał:

Mam wersje subiekta gt 1,6200,0,4720 pierwsza z brzegu z ftp o numerze 1.62 wyświetla informację że baza jest nowsza niż wersja programu

Proszę pokazywać to, o czym Pan pisze, zwłaszcza kiedy program twierdzi inaczej - proszę zamieścić zrzut ekranu z programu serwisowego.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...