Skocz do zawartości

Konto Insert- dodanie firm

Polecane posty

Dzień dobry, wraz z wprowadzeniem wersji 1.77 systemu InsERT GT zmieniają się zasady korzystania z usług online dostępnych w programie. Dostęp do nich będzie wymagał pracy z podłączonym Kontem InsERT, a każdy użytkownik rozpoczynający pracę z wersją 1.77 lub wyższą będzie miał 60 dni na wypełnienie tego wymogu. Podyktowane jest to chęcią spełnienia aktualnych standardów bezpieczeństwa w komunikacji internetowej.

  

Konta InsERT będą wymagały m.in. następujące usługi:

  • Pobierania danych adresowych kontrahentów z GUS;
  • Aktualizacji kursów walut;
  • Aktualizacji parametrów podatkowych; 
  • Weryfikacji statusu VAT kontrahenta; 
  • Weryfikacji numeru VAT kontrahenta w systemie VIES;
  • Wysyłki i odbioru dokumentów z Krajowego Systemu e-Faktur.
Link to postu
  • 2 miesiące temu...

trochę zaniedbałem aktualizacje (brak istotnych dla mnie zmian w programach) i dopiero wszedłem na wersję 1.77+

Zdziwiło mnie wyskakujące okno o połączenie z kontem insert oraz brak konkretnych informacji z tym związanych

 

i tu moje pytanie - czy jako biuro rachunkowe muszę dodać do konta wszystkie obsługiwane firmy? bo jak dobrze rozumiem jeżeli tego nie zrobię to w przyszłości nie będzie można korzystać z powyższych funkcji programu (rachmistrz GT) / strace te opcje jak przejdę w tryb "tylko do odczytu"

 

i idąc dalej kolejne pytanie , czy jeżeli muszę dodać wszystkich klientów biura rachunkowego to czy można to zrobić zbiorczo ?

Link to postu

Dzień dobry,

wraz z wersją 1.78 pojawił się obowiązek rejestracji klientów biur rachunkowych w koncie InsERT. W przypadku niedopełnienia obowiązku w przeciągu 60 dni od uruchomienia wersji na podmiocie przechodzi on w tryb "tylko do odczytu".

 

22 godziny temu, Marek Pasymowski napisał:

czy jeżeli muszę dodać wszystkich klientów biura rachunkowego to czy można to zrobić zbiorczo ?

Temat został poruszony w wątku:

 

  • Lubię to 1
Link to postu
54 minuty temu, Kacper Panek napisał:

Temat został poruszony w wątku:

 

dziękuję - przydatne :)

 

  

  

44 minuty temu, Arkadiusz Cieśla napisał:

O jakim braku informacji mowa?

dziękuję za komunikat z Subiekta, ja pracuję na Rachmistrzu :) i tu nie było takiego okienka, a w nowościach też nie zauważyłem tych informacji. Możliwe że było w którejś wcześniejszej wersji, jednak jak pisałem pominąłem kilka aktualizacji...

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

 

zakupiłam swego czasu rozszerzenie OPEN do Rachmistrza GT, którego obecnie nie oferują Państwo już w sprzedaży. Teraz przy rejestracji Klienta do podłączonego konta Insert pojawia mi się informacja, iż mam limit na 70 podmiotów. Czy to oznacza, że będę musiała po raz kolejny dokupywać jakieś rozszerzenie i płacić jeszcze raz za to samo tylko w zmienionej formie po przekroczeniu tych 70 podmiotów?

Link to postu
2 godziny temu, Sylwia Ostaszewska napisał:

Czy to oznacza, że będę musiała po raz kolejny dokupywać jakieś rozszerzenie i płacić jeszcze raz za to samo tylko w zmienionej formie po przekroczeniu tych 70 podmiotów?

Nie, przecież posiada Pani licencję tylko nie poinformowała o tym firmy InsERT, czyli nie dokonała formalności związanych z rejestracją licencji, proszę zrobić to teraz (wypełnić kartę rejestracyjną i przesłać do firmy InsERT skan lub tradycyjną pocztą).

Link to postu
6 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Nie, przecież posiada Pani licencję tylko nie poinformowała o tym firmy InsERT, czyli nie dokonała formalności związanych z rejestracją licencji, proszę zrobić to teraz (wypełnić kartę rejestracyjną i przesłać do firmy InsERT skan lub tradycyjną pocztą).

Gdzie znajdę tą kartę rejestracyjną?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...