Skocz do zawartości

Przestało działać drukowanie naklejek po aktualizacji 1.77 (1.7700.0.5784)


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Paweł Baliński,

Polecane posty

Witam. Po wczorajszej aktualizacji przestało działać drukowanie naklejek. Po naciśnięciu przycisku Drukuj lub Podgląd wydruku nic się nie dzieje. Przyjęcia towarów nam stanęły, nie możemy wystawić towarów na sklep. Czy da się cofnąć aktualizację?

Edytowane przez Paweł Baliński
Link to postu
Godzinę temu, Paweł Baliński napisał:

Witam. Po wczorajszej aktualizacji przestało działać drukowanie naklejek. Po naciśnięciu przycisku Drukuj lub Podgląd wydruku nic się nie dzieje. Przyjęcia towarów nam stanęły, nie możemy wystawić towarów na sklep. Czy da się cofnąć aktualizację?

Dzień dobry, przed konwersją bazy danych tworzona jest kopia bazy danych, którą można przywrócić z poziomu programu serwisowego.

 

Natomiast odnośnie problemu drukowania naklejek w wersji 1.77, nie otrzymujemy na ten moment podobnych zgłoszeń. Czy problem występuje również na innych stanowiskach?

Link to postu
  • Rozwiązanie

Przy próbie wydruku z pozycji Szablonów naklejek - wszystko jest OK, wyskakuje okno wyboru drukarek. Przy wydruku naklejki z poziomu faktury zakupu, sprzedaży czy listy towarów - po naciśnięciu przycisku drukuj lub podgląd wydruku - nie dzieje się nic.

Podłączyłem starą wersję bazy danych 1.74, program przeprowadził konwersję do bieżącej wersji 1.77 i to samo. Czyli problem nie tkwi w bazie danych. Przeinstalowałem Subiekta. Bez zmian.

Wydruk zbiorczy naklejek z całej faktury zakupu działa (ja tego sposobu nie używam). Nie działa wydruk naklejek pojedynczo wybieranych towarów na fakturach lub z listy towarów

Edytowane przez Paweł Baliński
  • Lubię to 1
Link to postu

Zainstalowałem wczoraj Subiekta na innym laptopie, zdearchiwizowałem bazę danych i to samo, brak możliwości wydruku naklejek. A dzisiaj w firmie wszystko jest OK, drukowanie działa.   Nie jest dobrze, drukowanie jednak nie działa. Brak reakcji na przyciski Podgląd wydruku / drukuj.

Edytowane przez Paweł Baliński
Link to postu

Czy próbowali Państwo stworzyć nowy wzorzec naklejki - proszę spróbować czy coś się zmieni. Jeżeli nic się nie zmieni proszę na tym komputerze założyć nowy podmiotu próbny Subiekta GT (bez wprowadzonego numeru licencji). Przy zakładaniu podmiotu proszę określić aby wpisane zostały dane przykładowe. Proszę w takim podmiocie sprawdzić, czy problem również występuje. Test taki pozwoli nam określić czy problem dotyczy konkretnego podmiotu, czy całego komputera. Jakiego systemu operacyjnego Państwo używają? 

Link to postu

Ze swojej strony potwierdzam problemy, nie działa drukowanie naklejek z listy towarów oraz listy faktur zakupu, działa drukowanie z listy pozycji dokument (można rozważyć jako obejście problemu).

 

W10 ze wszystkimi aktualizacjami.

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
Godzinę temu, Daniel Kozłowski napisał:

Ze swojej strony potwierdzam problemy, nie działa drukowanie naklejek z listy towarów oraz listy faktur zakupu, działa drukowanie z listy pozycji dokument (można rozważyć jako obejście problemu).

 

W10 ze wszystkimi aktualizacjami.

Również tak robię. Dodaję pozycje do zamówienia i puszczam druk naklejek z towarami.

Dziwne jest to, że niektóre produkty można drukować normalnie z kartoteki towarowej.

Link to postu
W dniu 18.10.2023 o 21:00, Piotr Wojciechowski napisał:

dzień dobry - potwierdzam istnienie problemu w formie opisanej powyzej.

 

W dniu 18.10.2023 o 21:00, Piotr Wojciechowski napisał:

dzień dobry - potwierdzam istnienie problemu w formie opisanej powyzej.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...