Skocz do zawartości

błąd przy dekretacji wg schematu

Polecane posty

dzień dobry,
pojawił mi się problem przy dekretacji wg ustawionego (poprawnie) schematu.
przypisuje właściwie wszystko poza kontem rozrachunkowym (brutto) w dekrecie - w vacie jest prawidłowo. To używany schemat, zawsze wszystko było dobrze, nic nie zostało zmienione.

Skopiowałam schemat i zapisałam jako nowy - część dokumentów zadekretował poprawni a część znów źle :/
Ktoś może pomóc?

Edytowane przez Marta Kusek
Link to postu

Proszę wyjaśnić, a najlepiej pokazać (zrzuty ekranu, planu kont, schematu importu, dokumentu źródłowego, wynikowego dekretu) co oznacza:

46 minut temu, Marta Kusek napisał:

przypisuje właściwie wszystko poza kontem rozrachunkowym (brutto) w dekrecie

Przydałaby się też tak podstawowe informacje jak: wersja programu, typ dekretowanych dokumentów oraz skąd pochodzą te dokumenty.

  • Smutny 1
Link to postu
7 godzin temu, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę wyjaśnić, a najlepiej pokazać (zrzuty ekranu, planu kont, schematu importu, dokumentu źródłowego, wynikowego dekretu) co oznacza:

Przydałaby się też tak podstawowe informacje jak: wersja programu, typ dekretowanych dokumentów oraz skąd pochodzą te dokumenty.

powyżej screeny i wersja programu

Link to postu
Teraz, Andrzej Kubik napisał:

Ma Pani schemat dla jednego wskazanego kontrahenta? 😲

A może Pani pokazać szczegóły tej pozycji schematu?

tak, dla konkretnego sprzedawcy
jakie szczegóły?
wskazałam konkretne konto analityczne i do tej pory wszystko działało bez zarzutu, niczego nie zmieniałam, nie działa dopiero w tym miesiącu (po aktualizacji? )

Link to postu

Dzień dobry,

czy aby na pewno korzysta Pani z odpowiedniego schematu?
W tym zrzucie:

18 godzin temu, Marta Kusek napisał:

image.thumb.png.bf3ceb706fe904cc70bd75e2f4c2c994.png

jako kwota podane zostało (N) Brutto po rabacie, natomiast w poprzednim widzimy (N) Kwotę do zapłaty:

W dniu 20.11.2023 o 10:42, Marta Kusek napisał:

image.thumb.png.deb80f4098a62852bc5bac3c146263a8.png

Czy po wykorzystaniu schematu dekretacji, dekret nie jest w żaden sposób edytowany? Czy pojawiają się jakieś ostrzeżenia?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...