Skocz do zawartości

Powrót do mikroGratyfikanta.


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Andrzej Kubik,

Polecane posty

W dniu 15.01.2024 o 20:48, Andrzej Kubik napisał:

W takim że skoro w obcym programie trzeba będzie stworzyć bazę od zera, to i w GT/nexo można stworzyć nową bazę od zera.

stworzenie bazy od zera to nie problem. Niestety dostałam informacje, że nie ma możliwości powrotu do mikroGratyfikanta ponieważ licencja jest przypisana do NIPu i nie ma odwrotu.

Link to postu

No właśnie sama nie wiem kogo słuchać skoro oficjalna odpowiedź od Insert jest następująca:

 

Dzień dobry,

Podczas pierwszego uruchomienia Gratyfikanta na podmiocie, na którym dotąd pracował mikroGratyfikant pojawia się komunikat wskazujący, że po uruchomieniu Gratyfikanta nie będzie można już pracować mikroGratyfikantem na tym podmiocie i że taka operacja jest nieodwracalna. Jeżeli na pojawiające się wówczas pytanie czy zrezygnować z uruchomienia Gratyfikanta zostanie udzielona odpowiedź "Nie" to nie ma możliwości powrotu do pracy mikroGratyfikantem na tym podmiocie.

Link to postu
1 godzinę temu, Zuzanna Barczak napisał:

stworzenie bazy od zera to nie problem.

To co Panią powstrzymało, aby to zrobić, rozwiązać swój problem i potwierdzić, że to nas należało posłuchać ?

 

1 godzinę temu, Zuzanna Barczak napisał:

Niestety dostałam informacje, że nie ma możliwości powrotu do mikroGratyfikanta ponieważ licencja jest przypisana do NIPu i nie ma odwrotu.

Najwyraźniej to źródło nie wie o czym mówi lub Pani nie zrozumiała odpowiedzi, dla uniknięcia nieporozumień należało zacytować zadanie pytanie i udzieloną odpowiedź - taka zmiana przecież NIE ma nic wspólnego z licencjonowaniem, gdyż program mikroGratyfikant jest darmowy, w dowolnej chwili można zacząć z niego korzystać, problem jest czysto techniczny, aby usunąć z podmiotu zmiany wprowadzone przez Gratyfikanta. 

 

1 godzinę temu, Zuzanna Barczak napisał:

No właśnie sama nie wiem kogo słuchać skoro oficjalna odpowiedź od Insert jest następująca:

Przecież ta odpowiedź nie ma nic wspólnego z moją propozycją, dotyczy ona zmiany programu na istniejącym podmiocie, a nie utworzenia nowego podmiotu.

Link to postu
15 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

To co Panią powstrzymało, aby to zrobić, rozwiązać swój problem i potwierdzić, że to nas należało posłuchać ?

 

Najwyraźniej to źródło nie wie o czym mówi lub Pani nie zrozumiała odpowiedzi, dla uniknięcia nieporozumień należało zacytować zadanie pytanie i udzieloną odpowiedź - taka zmiana przecież NIE ma nic wspólnego z licencjonowaniem, gdyż program mikroGratyfikant jest darmowy, w dowolnej chwili można zacząć z niego korzystać, problem jest czysto techniczny, aby usunąć z podmiotu zmiany wprowadzone przez Gratyfikanta. 

 

Przecież ta odpowiedź nie ma nic wspólnego z moją propozycją, dotyczy ona zmiany programu na istniejącym podmiocie, a nie utworzenia nowego podmiotu.

Przypominam że jestem jedynie UŻYTKOWNIKIEM programu i nie muszę znać wszystkich rozwiązań technicznych, dlatego szukam pomocy i odpowiedzi na pytanie JAK zrobić żebym mogła znów korzystać z mikrogratyfikanta. Jeżeli mają panowie zamiar udzielać odpowiedzi w takim tonie jak powyższe to bardzo dziękuję.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...