Skocz do zawartości

Jak mam rozumieć taki status przesyłki w Poczcie Polskiej?

Polecane posty

Na poczcie nie umieją nam tego wytłumaczyć więc czy ktoś z Was wie jak rozumieć poniższy status przesyłki w Poczcie Polskiej. Zdarza nam się to już któryś raz i nie wiemy czy przesyłka została doręczona czy nie.

 

W poniższym statusie przesyłki najpierw jest że przesyłka doręczona 16-12-13, a potem, że wypisano awizo i oczekiwanie w placówce. To w końcu doręczona czy awizo?

 

Status przesyłki:
Nazwa zdarzenia                                 Data i czas
Nadanie przesyłki                               13-12-13 14:25
Przekazanie przesyłki do doręczenia             16-12-13 09:34
[color=green]Doręczenie przesyłki                            16-12-13 20:04[/color]
Przekazanie przesyłki do doręczenia             17-12-13 09:23
Awizo                                           17-12-13 19:38
Oczekiwanie przesyłki do odbioru w placówce     17-12-13 19:55

 

Pozdrawiam

Link to postu

Trochę laga mają ;)

 

Raczej PZO (Panie z Okienka) nie bardzo czują temat z tymi esemesami... bo godzina wysłania w statusie była taka jak dostałem sms. No cóż... wysłać, to wysłać, nie ważne o której... Ale generalnie dają radę, chociaż to my wprowadzaliśmy (wymuszaliśmy) tematy elektroniczne na poczcie, zaczynając od tego, że musieli założyć sobie maila do EKN-u, potem nauczyć się odbierać pliki z EN... A od nowego roku jakieś zmiany na poczcie, na razie wiem, że zmienią się nazwy przesyłek ale co z tego wyniknie... Ale przecież po co mamy SelloTeam. Bo pomożecie? Pomożecie? :)

Link to postu
  • 5 tygodni później...

Pomożemy :):))

 

Dla mnie ciągle zagadką są smsy z potwierdzeniem nadania Paczki mini.

Przychodzą po 2-3 godzinach od nadania.

A Pani z okienka mówi "no ale tu mam napisane (w jej jakimś przewodniku), że klient sam sobie drukuje potwierdzenie nadania".

Tak, proszę Pani, ale dopiero można je wydrukować, jak Pani kliknie przyjęcie.

 

Chyba zacznę drukować potwierdzenia nadania jak do poleconych i niech przybijają stempel.

Czekam na umowę z PP, może to coś poprawi...?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...