Skocz do zawartości

Podjazdy kuriera Pocztex

Polecane posty

Dzień dobry, czy da się ustawić  podjazdy kuriera pocztex ? Pani z pocztexu mówi mi, że musze mieć połączone sello  przez api z ich menagerem paczek bo inaczej podjazd kuriera będzie za każdym razem płatny. tzn wysyłanie paczek  po przez "wysyłam z allegro " będzie płatne. Tak jest ? czy Pani jest niedoinformowana i wprowadza mnie w błąd.   

Link to postu

dostałem taką odpowiedz:

 

Dzien dobry,
 
Panie Mateuszu,
dostałam takie info od koleżanki
Sello powinno mieć integrację z PP
 

Przy integracjach jest tak, że domyślnie nie ma wskazanego PNI placówki, więc odgórnie jest nadanie u Kuriera czyli prawidłowo jeśli chodzi o Minimum Logistyczne.

Szukałam informacji dotyczących integracji systemowych i niestety strony z wytycznymi się różnią, zasadne więc aby Twój Klient zwrócił się bezpośrednio do dostawcy. Wiem natomiast, że dla Sello została wprowadzona usługa PX 2.0

 

Edytowane przez Mateusz Kozelan
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.02.2024 o 12:53, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

bo w allegro nie ma opcji podjazdu

Mi się kiedyś udało zamówić chyba przez elektornicznego nadawcę, na pewno raz babka podjechała, ale przez Allegro potem sprawdzałem i już nigdy nie podjechał kurier. Generalnie dotyczy tylko Kurier24, pozostałe usługi podjazd tylko płatny więc ruszamy z buta na Pocztą 15 minut codziennie dotlenić się, dzięki temu na koniec miesiąca mam kasę na niezłą imprezkę zaoszczędzoną.

Link to postu
4 minuty temu, HotKey . napisał:

Mi się kiedyś udało zamówić chyba przez elektornicznego nadawcę, na pewno raz babka podjechała, ale przez Allegro potem sprawdzałem i już nigdy nie podjechał kurier. Generalnie dotyczy tylko Kurier24, pozostałe usługi podjazd tylko płatny więc ruszamy z buta na Pocztą 15 minut codziennie dotlenić się, dzięki temu na koniec miesiąca mam kasę na niezłą imprezkę zaoszczędzoną.

A ja na razie odpiąłem Pocztę z powodu potrzeby dowożenia na Urząd... Dlatego podpiąłem drugiego kuriera. Próbowałem uruchomić DHL, ale niestety opiekun z DHL (swoją drogą na razie jeśli chodzi o opiekunów to DHL u mnie są na 1. miejscu - obsługa osobista i elektroniczna TOP), jakby nie byli zorientowani/upoważnieni do rozmów o paczkach z Allegro... Mam wrażenie, że mają zadanie obsługiwać zwykłe paczki, a allegro to jakby inny DHL. No ale cóż, to pewnie góra DHL-a tak to zarządziła... Ale może bym i wysyłał nadal, tylko kurier się nie wyrabia, a ja nie będę do 17-19 (póki nie muszę z innych powodów) tu czekać... Los padł na UPS, tu z obsługą miewałem problemy, ale akurat kurier się trafił od lat do rany przyłóż...

 

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...